У Полтаві найпоширеніші злочини – крадіжки

За статистичними даними рівень злочинності у Полтаві, в порівняння з поточним періодом минулого року, знизився, а крадіжки залишаються найпоширенішими злочинами.

– За 9 місяців поточного року спостерігається тенденція до зменшення загального рівня злочинності, – розповів журналістам на прес-конференції Володимир Дідик, начальник ПМУ УМВС. – Із 2663 злочинів не розкритими залишилися 767. Найпоширенішими злочинами для нашого міста залишаються квартирні крадіжки, шахрайства та наркозлочини.

Із початку року працівники міліції викрили 594 злочини, пов’язаних з наркотиками, затримуємо наркоторговців. Нині пріоритетним напрямком в роботі міліції залишається не статистична звітність, а якість роботи міліції в цілому.

На кожній з робочих нарад я довожу до відома своїх підлеглих основні вимоги Міністра внутрішніх справ, серед яких є стопроцентна реєстрація злочинів, тактовність та ввічливість у спілкуванні з громадянами, а також підвищення рівня професійної майстерності кожного працівника міліції.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов