![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
16:30, 11 травня 2018 р.
На Полтавщині з’явилися автопірати
![На Полтавщині з’явилися автопірати, фото-1 На Полтавщині з’явилися автопірати, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під’їжджають, розбивають скло, виймають із салону усі цінні речі і їдуть – буквально за кілька хвилин власники авто, які зупинилися випити кави, позбуваються гаманців, барсеток та особистих речей. Таким чином злочинці вже протягом кількох днів тероризують проїжджаючих трасою Київ-Харків у Лубенському і Пирятинському районі.
– Не виключено, що це можуть бути «гастролери», – розказав Юрій Сулаєв, очільник прес-служби ГУ Нацполіції Полтавщини. – Поліція Полтавщини працює над розкриттям цих злочинів і закликає громадян бути пильними, не залишати у машинах цінні речі і обов'язково повідомляти інформацію про підозрілих осіб та осіб, які можливо причетні до цих злочинів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
10:04, Сьогодні
05:43, 19 липня
7
live comments feed...