• Головна
  • Профспілки Полтави позиваються до прем’єра Володимира Гройсмана
08:37, 9 травня 2018 р.

Профспілки Полтави позиваються до прем’єра Володимира Гройсмана

Про те, чим продовжилась боротьба за приміщення на Ляхова, розповів голова Полтавської обласної ради профспілок Леонід Вернигора.

Після акції протесту, яку провели члени профспілок 12 квітня під стінами Полтавської прокуратури, представники робочої групи мали зустрітися із прем’єром Володимиром Гройсманом та віце-прем’єром Степаном Кубівим. Проте майже за місяць зустріч так і не відбулася.

-Премєр постійно відтерміновує її, посилаючись на зайнятість – то інші справи, то був за межами держави. Тепер нібито готовий прийняти нас після 16-го травня, - розповідає Леонід Вернигора. – Чому саме після 16-го? Тому що у цей день аналогічна нашій акція має відбутися в Ужгороді.

Леонід Вернигора запевняє – профспілки готові йти до кінця і влаштовувати акції із перекриттям руху транспорту, доки законність не буде відновлено і держава не припинить спроб відібрати не належне їй майно. Паралельно із акціями питання намагатимуться вирішити у рамках судового позову. Відповідні матеріали направили до Вищого господарського суду України. Відповідачем вказали прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

-Немає законодавчої бази, яка б дозволяла забрати майно профспілок. Вони «до коліна» пишуть якісь розпорядження. Оскільки підписав його Володимир Гройсман, він і є відповідачем у нашому позові! – пояснює Леонід Вернигора.

Дату першого слухання у справі іще не визначено. І поки що члени профспілок сподіваються, що спірне питання можна вирішити під час зустрічі із керівниками уряду. Якщо вона відбудеться, звичайно.

 Дивіться також, чому під полтавською прокуратурою скандують «Ганьба!"?

Володимир Паршевлюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГройсманВолодимир #профспілки #приміщення #Ляхова #прокуратура
Оголошення
live comments feed...