• Головна
  • Учні 64 шкіл Полтавщини ходитимуть в туалет на вулицю
17:25, 15 жовтня 2012 р.

Учні 64 шкіл Полтавщини ходитимуть в туалет на вулицю

Станом на 5 жовтня поточного року в Полтавській області функціонує 720 загальноосвітніх навчальних заклади з яких 656 (91,1%) мають внутрішні туалети.

Про це УНН повідомили у відповідь на інформаційний запит в Головному управлінні освіти і науки Полтавської ОДА.

"З 2008 - 2009 навчального року кількість шкіл, які мають надвірні туалети скоротилася із 302 до 64. За оперативною інформацією до кінця 2012 року теплі вбиральні буде обладнано у 19 школах області. Роботи по решті шкіл планується провести у наступному фінансовому році", - повідомили в головному управлінні.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Микола Азаров під час минулорічного виступу на всеукраїнському з’їзді педагогічних працівників поставив завдання перед місцевою владою, а також перед керівниками навчальних закладів, щоб через два роки в Україні не було жодної школи, вбиральні якої розміщуються на вулиці.

"Я ставлю перед керівниками сільських навчальних закладів, а також перед керівниками відповідних управлінь освіти завдання, щоб через два роки в нас жодної школи з туалетами на вулиці не залишилось. Повторюю, жодної школи. Я впевнений, що це можна зробити", - зазначив Азаров.

В свою чергу, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник цього літа висловив сподівання, що до середини жовтня проблема з вуличними вбиральнями буде вирішена в усіх українських школах.

"Якщо до 1 вересня ні, то до 1 жовтня, до середини жовтня, це абсолютно реалістично. Це не такі вже великі витрати", - сказав Д.Табачник.

При цьому міністр підкреслив, що вирішення цього питання знаходиться в компетенції місцевих органів влади.

Нагадаємо, що незадовго до цього, прем’єр-міністр України Микола Азаров звернув увагу міністерства освіти і науки, молоді та спорту  на відсутність стаціонарних туалетів у приміщеннях сільських шкіл.

Оголошення
live comments feed...