Полтавці у смертельній небезпеці

Полтавці у смертельній небезпеці, фото-1

Це можете бути ви, ваш друг, родич або просто та мама з дитиною на руках. Щодня міська влада наражає полтавців на смертельну небезпеку своєю злочинною бездіяльністю. Щодня ці сходи можуть стати для когось stairwaytoheavenсходинками до небес.

Цей багатостраждальний підземний перехід знаходиться у стані ремонту вже майже рік, тимчасові споруди замість зруйнованих сходинок перетворилися у смертельний атракціон – кожна з них хитається, тримаючись на одному гвіздку. Спуск чи підйом такими сходами цілком реально може стати останнім для кожного. Але альтернативи цій пекельній насмішці полтавської влади майже немає – найближчий наземний перехід у цьому районі розташований у сусідньому кварталі. А потік людей тут надзвичайно потужний – поряд центральний ринок, обласна та дитяча лікарні, медична академія і зупинка громадського транспорту.

        – Це просто жах, такого страху за власне життя і життя дитини я давно не відчувала, – розповідає полтавка Світлана, тримаючи 1,5-річну Софійку на руках. Вони з дочкою щойно піднялися «сходами». – Спочатку здається, що дерев’яні каркаси на сходах мають міцно триматися, але потім, коли опиняєшся посередині підйому, виявляється, що майже всі вони дуже хитаються, перехиляються. Страшне відчуття того, що зараз полетиш головою донизу, а найстрашніша думка – як впасти так, щоб врятувати хоча б донечку…

Перехід мали капітально відремонтувати ще до кінця минулого року за 1 мільйон 366 тисяч гривень, але щось пішло не так і Управління ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міської ради (якою досі успішно керує Олександр Мамай) вже цього року уклало новий договір на розробку проектно-кошторисної документації з ФОП Мурза Яна Геннадіївна за 350 000 гривень – інформація розміщена на порталі ProZorro.

Нагадаємо, ми вже розповідали, що через заміну виконавця робіт полтавці травмуються у розвалених підземних переходах.

За умовою договору розробка проектно-кошторисної документації має закінчитися 3 вересня 2018 року. Потім Управління ЖКГ оголосить тендер і тільки після цього почнеться реконструкція.

Читайте також: В Полтаві частково закрили на ремонт підземний перехід біля центрального ринку

перехід небезпека підземнийперехід ремонт гроші тендер УЖКГ Лямін Шевченка Європейська виконком міськрада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі