15:26, 7 травня 2018 р.
Міжнародний бізнес-центр – проект, що примножує успіх
Полтавський міжнародний бізнес-центр – відносно молода розробка команди професіоналів, які вже рік успішно допомагають розвивати економіку Полтавщини та цілої України. Справжні патріоти своєї країни тут наполегливо працюють, щоб реальними справами покращувати життя українців і сприяти поступу нашої держави до Європи. Один із засновників міжнародного бізнес-центру – Ігор Балицький, успішний полтавський бізнесмен. Саме він розповів 0532.ua детальніше про новий проект.
– Ігор Цезаревич, що таке міжнародний бізнес-центр і як виникла ідея його створення?
– Ідея створення бізнес-центру виникла після того, як наша ініціативна група провела у 2015 році у Полтаві міжнародний фестиваль документальних фільмів. У ньому брали участь митці та науковці зі США та з багатьох європейських країн. І тоді ми подумали: якщо є прекрасні культурні міжнародні зв’язки, чому б не зробити бізнесові? Міжнародний бізнес-центр покликаний сприяти міжнародним бізнесовим, культурним та освітнім розробкам в Україні. Ми працюємо у двох основних напрямах: допомагаємо підприємцям і як громадська організація намагаємося покращити бізнес-клімат в державі. Ми супроводжуємо інвестиційні проекти, допомагаємо середньому та великому бізнесу просувати свої товари та послуги, максимізувати прибутки та оптимізувати бізнес-проекти, складаємо бізнес-плани, оптимізуємо логістику технологічних процесів. Проведення М-тестів допомагає полтавським підприємцям уникнути зайвих витрат на ведення бізнесу, а місцевій владі успішно поліпшувати бізнес – середовище у місті. У нас зібралася надзвичайно професійна команда:
- Сергій Ісіков – керівник маркетингового напрямку;
- Юрій Бойко – дуже професійний і досвідчений керівник рекламного напрямку;
- Сергій Клочков – успішний підприємець та керівник міжнародного напрямку;
- Я займаюся бізнес-плануваннями,питаннями ефективного управлінням підприємствами та оптимізації логістики технологічних процесів;
- Сергій Лєйкін займається інженерінгом і освітою.
-– Яка головні відмінність ведення бізнесу в Європі і в Україні.
– – Головна відмінність європейського бізнесу від українського – це те, що вони щось виробляють: наші останні проекти це виробництво будівельних машин, обладнання,побутової техніки, садового інвентаря…І найважливіше, що їм цього прибутку вистачає на себе і на свою сім’ю. У нас же це переважно торгівля, посередництво.
– Що плануєте робити далі?
-– Наші плани на майбутнєпередбачувані – ми дуже хочемо знайти наших однодумців, людей, у яких не опустилися руки. Які хочуть перетворити нашу державу, наше місто на місце, комфортне для ведення бізнесу і проживання. Які не бояться ризиків і відповідальності. З такими людьми у нас завжди все складеться успішно! Ми запрошуємо до співпраці інвесторів, які би хотіли розпочати бізнес в Україні та інвесторів, які хотіли б розвивати бізнес в Європі.
-–Які головні меседжі ви б хотіли донести?
-– Найголовніше – ніколи не можна розчаровуватися. Нам тут жити, десь в інших краях нас ніхто не чекає. Ми повинні успішно здійснювати цілі Революції Гідності щодо інтеграції з Європою , тож наша позиція в цьому питанні має бути дуже активною, а деколи навіть агресивною – конструктивною. Дуже сподіваюсь, що наше суспільство чинитиме саме так!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:52, 5 грудня
1
09:17, 11 грудня
11:37, 3 грудня
12
10:52, 11 грудня
5
15:52, 5 грудня
live comments feed...