• Головна
  • Полтавську лікарню запідозрили у фальсифікації на.... 16 мільйонів гривень!
09:50, 5 травня 2018 р.

Полтавську лікарню запідозрили у фальсифікації на.... 16 мільйонів гривень!

Полтавську лікарню запідозрили у фальсифікації на.... 16 мільйонів гривень!, фото-1

Закупівля медичного обладнання для лікарняних закладів міста пробуксовує, бо громадські активісти занепокоєні прозорістю проведення процедури тендерних торгів. Зокрема, нещодавно Полтавську міську клінічну лікарню №1 запідозрили у фальсифікації процедури тендерних закупівель. Скарга про порушення надійшла від державного підприємства «УДВП ІЗОТОП», яке припустило, що медичний заклад навмисно звузив коло можливих постачальників необхідної йому продукції, а саме - комп’ютерного томографа, загальна вартість якого - 16200 000 тисяч гривень. З листа скаржника:

«Звертаємося з проханням надати роз’яснення щодо такої умови закупівлі, викладеної у п. 4.2, як: «Учасник повинен подати пропозицію конкурсних торгів щодо предметів закупівлі в цілому. Подання альтернативних пропозицій не передбачено».Проведення цієї закупівлі без розбивки на лоти за єдиним кодом ДК 021:2015: 33110000-4 — «Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини», так само як і проведення однієї закупівлі лише за кодом ДК021:2015: 33115000-9 – «Томографічне обладнання», дезорієнтує потенційних учасників, які спеціалізуються на поставках рентгенологічного обладнання за кодом ДК 021:2015: 33111000-1 або рентгенодіагностичних систем за кодом ДК 021:2015: 33111800-9. Так само, ця умова не допускає до участі у цій закупівлі потенційних учасників, які спеціалізуються на поставках комп’ютерних томографів, та не можуть запропонувати одночасно ще й рентгенодіагностичний апарат. Тим більше, що жодний світовий виробник комп’ютерного томографу не пропонує таку його різновидність, як аппарат рентгенівський діагностичний палатний, та навпаки.Таким чином, просимо пояснити обов’язковість вищезазначеної умови, яка штучно звужує коло потенційних учасників, а отже й конкуренцію, що у свою чергу може призвести до закупівлі по завищених цінах або купівлю не найкращих зразків замовляємого медичного обладнання, та може бути оскаржено до АМКУ»

Зазначу, що замовник відхилив цю вимогу, не надавши пріоритету вітчизняному виробникові медичного обладнання. Наразі процедура тендерної закупівлі відмінена.

Юлія Самозвон

Читайте також, скільки декларацій підписали полтавські медики

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#томограф #Полтава #тендернізакупівлі
Оголошення
live comments feed...