• Головна
  • Побратими або IT BRO: який код об’єднав АТОвців
12:13, 3 травня 2018 р.

Побратими або IT BRO: який код об’єднав АТОвців


Побутує думка, що колишнім військовим важко влаштувати своє життя після проходження пекла бойових дій на сході нашої країни. Багатьом з них складно перейти на «цивільний» спосіб життя і рухатися далі.

Та це не про наших хлопців! Днями на ринок вийшла компанія IT BRO – проект розробки web-рішень, більшість команди якого складають атовці. Хлопці працюватимуть над приватними проектами, а також допомагатимуть створювати соціально-освітні проекти та безкоштовно навчатимуть учасників бойових дій за власною програмою.

Ми поспілкувалися зі співзасновником проекту IT BRO Олексою Кобою, який до війни був ковалем. В АТО він воював у складі добровольчого батальйону кулеметником, отримав поранення, а у 2016 році повернувся до Полтави.

–  Спочатку було дуже складно. Коли повернувся з останньої ротації, кілька місяців просто не виходив на вулицю з квартири, міг вийти за продуктами, у час, коли мало людей. Нікого не хотів бачити і чути. Мені дуже допоміг курс «Побратими», який вчить працювати з травмою війни і, власне, переорієнтовувати себе на допомогу іншим ветеранам. Я почав цим займатись, а потім зрозумів, що за все, що є в моєму житті, мені треба брати відповідальність на себе. І якщо я хочу допомагати побратимам в адаптації, треба досягати чогось більшого, бо тоді буде більше можливості змінити світ навколо себе

Через поранення Олекса вже не зміг працювати в кузні і почав шукати себе у новій справі. Разом із товаришем, який теж після повернення вивчав програмування, вирішили заснувати власну справу – компанію IT BRO (Brothersinarms побратими). Хлопці виконують різні приватні замовлення, але не обмежуються цим і паралельно безкоштовно працюють над соціальними і освітніми проектами, а також почали навчання перших атовців:

Для нас цей проект полягає не лише у робочих аспектах, а паралельно у двох можливостях. Створювати ідеї, які можуть впливати на світ через концепти і інформацію, які ми туди закладаємо. А також створення можливостей для адаптації наших побратимів, які шукають себе.

Читайте також: «У так званому «зеленому коридорі» під Іловайськом фактично створили тир для росіян»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #власнасправа #IT #web-розробка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...