• Головна
  • У Полтаві Сергій Каплін закликав ветеранів МВС блокувати дороги, аеропорти та Верховну Раду
14:53, 27 квітня 2018 р.

У Полтаві Сергій Каплін закликав ветеранів МВС блокувати дороги, аеропорти та Верховну Раду

27 квітня у обласному центрі естетичного виховання молоді збираються на чергову конференцію військові пенсіонери та колишні силовики. Обговорюють питання перерахунку пенсій. І під час засідання голосують за створення єдиного осередку ветеранів силових структур під назвою «Силовик».

Перед початком заходу у фойє учасники конференції – у минулому міліціонери та військові – обговорюють тему зустрічі. Хтось жартома цікавиться у знайомого – чи готовий той влаштовувати революцію. Зрештою, вже без посмішки про силове протистояння владі говорить із трибуни народний депутат України Сергій Каплін. На початку виступу нардеп зачитує уривок із посту міністра соціальної політики Павла Розенка. Той звітується про повний перерахунок пенсій 544 000 військових та силовиків. Натомість присутні у залі ветерани МВС та колишні військовики стверджують – влада не виконує своїх обіцянок і виплачує їм лише частину із обіцяних сум.

Сергій Каплін говорить, що влада пішла на вимоги ветеранів МВС та військових щодо перерахунку пенсій не через проведені перемовини, не через організацію круглих столів, а тільки після масових акцій протесту. І тільки у таких акціях нардеп бачить майбутню боротьбу за повну виплату пенсіонерам належних їм коштів.

-Тільки коли ми будемо блокувати аеропорти, а далеко їхати нам не треба – скоро один буде поряд, дороги, коли будемо блокувати Верховну Раду, тільки тоді вони будуть нас чути!

Сергій Каплін наприкінці виступу пропонує усім організаціям ветеранів обєднатися разом, аби боротися за права спільно. І присутні у залі одностайним голосуванням вітають створення обласного осередку такої організації, яка має назву «Силовик».

Під час конференції учасники обговорили стан виплат перерахованих пенсій. Зокрема, один і з виступаючих – Іван Кибкало – зазначив, що у області близько 500 пенсіонерів подали позови до суду і виграли у справах. Але пенсійний фонд усіляко затягує виконання рішень які приймаються іменем України.

Нагадаємо, що в уряді анонсували перерахунок і підвищення пенсій колишнім силовикам та військовослужбовцям. Але зробити це Кабмін планує поетапно. Перший етап (починаючи з 1 січня 2018 року) – підвищення пенсій у середньому на 1500 грн. Другий етап (з 1 січня 2019 року) – у середньому зростання ще на 750 грн. Третій етап (з січня 2020 року) – також в середньому на 750 грн.

Між тим, самі пенсіонери стверджують, що за законом їх пенсії мають бути перераховані і збільшені не до 2020 року, а вже зараз.

Дивіться також, у Полтаві військовослужбовці мітингували на КПП щоб отримати зароблені гроші.

Володимир Паршевлюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КаплінСергій #ветераниМВС #перерахунокпенсій
Оголошення
live comments feed...