• Головна
  • Полтава відкриває купальний сезон. На гостину до себе запрошує єдиний в області аквапарк «Ріо» (ВІДЕО)
15:46, 27 квітня 2018 р.

Полтава відкриває купальний сезон. На гостину до себе запрошує єдиний в області аквапарк «Ріо» (ВІДЕО)

Єдиний у Полтавській області Аквапарк "Ріо" запрошує на відпочинок жителів та гостей міста. Його відкриття відбудеться вже цієї неділі.

До послуг дорослих та дітей відкриті водні гірки на будь-який смак з вертикальними нахилами і поворотами, гірка «килим-літак», комфортабельний басейн з підігрівом та готель. http://aquaparkrio.pl.ua/

Полтава відкриває купальний сезон. На гостину до себе запрошує єдиний в області аквапарк «Ріо» (ВІДЕО), фото-1

У будівництві аквапарку застосоване нове обладнання, сучасні технології очищення води та надійні конструкції. Неймовірні враження та здоровий адреналін гарантовані.

Полтава відкриває купальний сезон. На гостину до себе запрошує єдиний в області аквапарк «Ріо» (ВІДЕО), фото-2

Додам, що Аквапарк ще досить молодий. Його відкрили в серпні минулого року. Планується, що вже найближчим часом тут мають зʼявитися нові забудови, які ще більше дозволять покращити комфорт відпочивальників.

За оптимістичними прогнозами синоптиків, вже цими вихідними у Полтаву прийде справжнє літо. Температура повітря складатиме до + 30 С. Тож, є гарний шанс саме з травня розпочати купальний сезон. До того ж, як не судити, а для родини це вийде набагато дешевше, ніж поїхати на відпочинок на свята деінде. Аквапарк розташований неподалік Супрунівки, тому діститися буде досить легко громадським чи особистим транспортом.

#Аквапарк"Ріо" #відкриттясезону #Супрунівка #гірки #басейн

Коментарі

Оголошення
live comments feed...