• Головна
  • Стало відомо, що міська влада планує збудувати на території між вулицями Європейська, Степового Фронту та Гетьмана Сагайдачного
09:55, 27 квітня 2018 р.

Стало відомо, що міська влада планує збудувати на території між вулицями Європейська, Степового Фронту та Гетьмана Сагайдачного

Вчора  відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста Микола Шевельов.
В ході нього розглянули  розглянули проект детального плану територій обмеженої вулицями Європейською, Степового Фронту та Гетьмана Сагайдачного.
Згідно із затвердженим Генеральним планом міста, на території проектування існують громадські території, території багатоквартирної забудови, садибної забудови, які одночасно потрапляють в зону дії перспективної містобудівної реконструкції. Головний архітектор міста Микола Шевельов зазначив, що запропонований проект не суперечить діючій містобудівній документації.
Проект детального плану територій представив проектант Олексій Гальченко. Він розповів, що у планах – зведення на зазначених територіях двох багатоквартирних житлових будинків - двосекційного і трисекційного:
- У зв'язку з тим, що на території проектування дії санітарно-захисна зона підприємства, маємо планувальні обмеження по плану забудови частини. Так, детальним планом запропоновано розмістити два житлові будинки та внутрішньодворовий простір. На перших поверхах забудови планується розміщення приміщень громадського призначення.
Також, проектант зазначив, що заплановане розміщення парковки у межах червоних ліній, проїзд на територію, розташування спортивних майданчиків та місць для відпочинку.
Представлений проект детального плану територій викликав у представників архітектурно-містобудівної ради багато запитань. Так, після жвавого обговорення зазначеного проекту, було вирішено підтримати його з врахуванням усіх зауважень та після  доопрацювання.
За матерілами Полтавської міської ради
Читайте також, які в Полтаві відбулися заходи з нагоди роковин Чорнобильської катастрофи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#містобудування #архітектурнакомісія.Полтава #планзабудови
Оголошення
live comments feed...