• Головна
  • Полтавський фотохудожник Денис Ведь презентував виставку світлин "Чорнобиль. Роки після катастрофи"
19:37, 26 квітня 2018 р.

Полтавський фотохудожник Денис Ведь презентував виставку світлин "Чорнобиль. Роки після катастрофи"

Вона розгорнулася у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара. Фото Денис створив під час подорожі у Чорнобиль, яку здійснив нещодавно.

«Темою Чорнобильскої катастрофи я цікавився з раннього дитинства, слухаючи спогади очевидців події. Потім перечитав багато літератури на цю тему, дивився фільми тощо. Відтоді з'явилася мрія побачити все на власні очі. Нарешті, вдалося її здійснити, але після повернення зрозумів, що хочу поїхати туди знову» - так розповів автор про історію створення виставки .

«Дві речі вражають у Прип'яті найбільше: повна тиша, яка оточує тебе і величні білі споруди, які височіють серед буйної рослинності, що все більше розростається скрізь. Це абсолютно апокаліптична картина».

Загалом, Денис найбільше любить знімати у стилі стріт фото та створювати портрети. Серйозно фотомистецтвом він займається три роки, встиг посісти третє місце у творчому конкурсі, що пройшов у Білорусі. Його кумири – Дмитро Чапала, майстри журнальної агенції «Magnum».

«Моя найбільша мрія-увійти до складу видання на кшталт «National Geographic», аби показувати людям світ таким, яким бачу його я» - сказав Денис.

На відкриття виставки завітали учні Полтавської школи номер п'ять. Побачити світлини може кожен охочий, завітавши у літературну світлицю Полтавськоїобласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара.

Алла Широкова

#виставка #фото #Чорнобиль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...