• Головна
  • Не хочете платити зайві гроші за воду - вчасно передавайте показники лічильників
14:35, 26 квітня 2018 р.

Не хочете платити зайві гроші за воду - вчасно передавайте показники лічильників

Не хочете платити зайві гроші за воду - вчасно передавайте показники лічильників, фото-1

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» просить абонентів терміново передати показники лічильника на холодну воду для розрахунку невикористаних сум субсидій.

Після закінчення опалювального періоду по особових рахунках споживачів «Полтававодоканалу» виконає розрахунок невикористаних сум субсидій за послуги водопостачання та водовідведення. Якщо сума наданої субсидії перевищує суму нарахування, невикористана суми субсидії повернеться до бюджету.

З метою недопущення розбіжностей між обліковими даними підприємства, які зазначаються в рахунках на оплату послуг водопостачання та водовідведення, з фактично спожитим обсягом послуг та уникнення зайвого повернення невикористаних сум субсидії до бюджету, просимо терміново передати до абонентської служби підприємства показання квартирних приладів обліку.

Передати показники лічильника можна кількома способами:

1 Через Viber на номер (067) 304-33-32. Приклад повідомлення тут (http://www.vodokanal.poltava.ua/novyny/17215786_uvaga/).

2 Через «Особистий кабінет споживача» на сайті підприємства (http://cpp.vodokanal.poltava.ua/). З інструкціями щодо цієї процедури можна ознайомитися тут (http://cpp.vodokanal.poltava.ua/resources/instructions/cpp- register-profile-gs-ua.pdf) і тут (http://cpp.vodokanal.poltava.ua/resources/instructions/cpp-register-address-gs- ua.pdf).

У разі виникнення проблем з реєстрацією в «Особистому кабінеті абонента» можна звернутися за адресою [email protected] або за телефоном 61-10-08.

3 Зателефонувати на автовідповідач — (0532) 60-91-65.

4 Зателефонувати оператору «Полтававодоканалу» за номерами (0532) 50-96-69, (0532) 61-28-21, 050-403-03-75 та 067-549-92-67.

Абонентська служба «Полтававодоканалу»

Читайте також, що потрібно зробити, щоб не втратити субсидію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтававодоканал #субсидії #лічильникинаводу #термінипередачіпоказників
Оголошення
live comments feed...