
13:32, 26 квітня 2018 р.
У Полтаві чоловік, який відсидів за аварію із трьома загиблими, попався із підробленими правами
У 2012-му році 47-річного жителя Полтави засудили до ув'язнення за аварію із загиблими і позбавили прав на керування автомобілем. Але чоловік після в'язниці продовжив їздити на машині, використовуючи підроблене посвідчення.
25 квітня у Полтаві зупинили автомобіль, за кермом якого перебував 47-річний житель міста. Перевіряючи його документи, поліцейські помітили явні ознаки підробки прав на керування машиною.

За фактом підробки слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 4 статті 358 – використання завідомо підробленого документа. І незабаром з ’ ясували, що зупинений водій у 2012-му році спричинив ДТП, у якій загинуло троє людей. Окрім позбавлення волі суд покарав водія позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Однак чоловік проігнорував заборону суду і сів за кермо, взявши із собою «липові права».
Зараз у справі триває досудове розслідування . Після цього матеріалі направлять до суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
20:28, 16 грудня
00:00, 18 червня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня