• Головна
  • Маленьке місто: пастка або нові можливості?
Новини компаній
13:00, 25 квітня 2018 р.

Маленьке місто: пастка або нові можливості?

Новини компаній
Маленьке місто: пастка або нові можливості?

Новий погляд на Івано-Франківськ.

Місто, в якому живе людина, має величезний вплив вплив на становлення його особи. Місто формує характер. Він може загартовувати або навпаки - розслабляти.

А місто Івано-Франківськ передусім закохує. Напевно, тому що він просякнутий якоюсь нетиповою добротою. Тут навіть люди інші. Вони не поспішають, не метушаться. Вони дають життю сповна пройти через них, і не упускають можливості насолодитися цим процесом.

Івано-Франківськ унікальний своєю архітектурою різних стилів і жанрів. Тут багато церков, старовинних будівель історичного значення, випромінюючих дух минулої епохи. Чого варта тільки 49-метрова Ратуша - найвища будівля старого міста. У 1929-35 роках її підземелля служило місцем укладення опрышков, а зараз тут знаходиться краєзнавчий музей.

Привертає увагу гостей міста і Костьол Пресвятої Діви Марії - найдревніше спорудження міста. Воно було побудоване в 1672 році як фамільна усипальня сім'ї Потоцких. Сьогодні тут розташований художній музей. Зберігся і сам замок сім'ї Потоцких XVII - XVIII вв. Сьогодні він служить військовим госпіталем. Замок практично повністю реконструйований, але доторкнутися до історії можна - збереглися парадні ворота, огорожа і залишки валів.

А ще в місті досі діє Ієзуїтська колегія, побудована в 1744 році. У 1750 році тут вчився відомий польський поет Франц Карпинский. З 1784 року колегія стала державною гімназією. Вона була однією з перших в Україні, в якій вчилися багато українських письменників. Зараз тут готують майбутніх медиків.

У Івано-Франківську жили і творили багато видатних особистостей: Ярослав Осмомисл, Данило Галицький, Іван Франко, Леся Українка ... І якщо вам раптом бракує натхнення - виберіться в Івано-Франківськ на пару днів. Це місто Вас ніколи не розчарує!

Франковск - воістину унікальний. Він гармонійно переплів народні традиції, карпатську культуру, релігію і сучасність. Але навіть є дивитися на нього прагматично - те тут є безліч можливостей для саморозвитку, старту власних проектів і здобуття якісної освіти.

У самому центрі міста знаходиться Університет Короля Данила. Це яскравий приклад Внз європейського рівня в нашій країні. Університет був заснований в 1997 році. Тоді велика людина - доктор юридичних наук, професор, доктор права, доктор філософії, доктор канонічного права, відмінник утворення України, адвокат, митрофорный протопресвитер - батько Іван Михайлович Луцький заснував приватний вищий учбовий заклад - івано-франківський інститут права, економіки і будівництва.

Через 10 років, В 2007 році ВНЗ був перейменований в університет права імені Короля Данила Галицького, а з травня 2017 він називається Університетом Короля Данила.

Сьогодні тут готують фахівців в області юриспруденції, економіки, архітектури, будівництва, дизайну, ІТ-технологій, журналістики, PR і реклами, богослов'я. Університет Короля Данила - один з небагатьох в Україні Внз, який постійно удосконалюється, впроваджує нові технології і постійно прагне до підвищення якості освіти.

Університет веде активну громадську діяльність, проводить всілякі заходи. Так конференція PR Rally, що пройшла у у березні цього року, зібрала в Університеті більше 600 піарників, рекламників і журналістів з усієї України!

Проходять тут і футбольні турніри, змагання по шахах, конкурси краси. Іншими словами, адміністрація Внз робить усе можливе, щоб студенти мали можливість не лише отримувати необхідні знання, а ще і спілкуватися один з одним, отримувати нові практичні навички і усебічно розвивалися.

Проте головним досягненням будь-якого вищого закладу є його випускники. І тут Університету Короля Данила дійсно є, чим гордитися - ВНЗ закінчив багато хто . успішні українці. Серед них - глава управління юстиції в івано-франківській області Микола Станищук начальник Головного управління Нацполиции в Хмельницькій області Василь Виконский, головний архітектор мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" Дмитро Масляк, керівник департаменту внутрішніх комунікацій холдингу 1 + 1 media Яна Ляхович і багато інших. До речі, університет регулярно організовує корисні зустрічі студентів з успішними випускниками.

Про івано-франківський ВНЗ начулися і далеко за межами нашої країни. У рамках міжнародної співпраці, студенти 4 курси юридичного факультету представили свої наукові проекти у Фінляндії і стажувалися в Западно-финском коледжі міста Гуйтиннен. А минулого року студенти і викладачі університету були з робочою поїздкою у Відні. Під час цієї поїздки вони відвідали штаб-квартиру ООН. Університет часто запрошує до себе іноземних викладачів. Так, нещодавно, для студентів юридичного факультету провели серію бінарного зайняття у рамках міжнародної співпраці з Левитт Інститутом Міжнародного розвитку (США). Так що майбутнім фахівцям тут нудьгувати ніколи. Є мета потрапити в Європу, означає треба досягати успіху в навчанні і мати високий рівень знання англійської мови. Програма є деяким заохочення, тому відмінником в Університеті Короля Данила бути вигідно.

А в цілому, місто Івано-Франківськ - яскравий приклад того, що за успіхом не обов'язково гнатися в столицю або за межі країни. Адже в столиці Прикарпаття для цього є усі можливості. Прекрасним "бонусом" є гори, карпатське повітря і неймовірна атмосфера доброзичливості. Тут з перших хвилин почуваєш себе, як вдома.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...