• Головна
  • «Без Обмежень» у Полтаві нагадали, що в Україні – «єСвоє»
09:17, 25 квітня 2018 р.

«Без Обмежень» у Полтаві нагадали, що в Україні – «єСвоє»

Тур гурту «Без Обмежень» містами України – у тому числі, Полтавою – проходить за підтримки української соціальної мережі «єСвоє». Після завершення концерту у «Листопаді» ми дізналися – хто, навіщо і як розробляє нову – суто українську – соцмережу.

Під час концерту лідер «Без Обмежень» Сергій Танчинець звертається до полтавських глядачів і нагадує їм, що російська соцмережа «Вконтакті» є забороненою в Україні. Так само, як і «Однокласники», та інші російські ресурси. Натомість, за творчістю гурту можна стежити не лише у «Фейсбук», але й у новій соціальній мережі, яку створили в Україні – «єСвоє». Лідер музикантів пропонує усім шанувальникам музики зареєструватися у ній і підтримати своє, яке тепер в Україні є.

Після завершення концерту ми поспілкувалися із Іриною, однією із більше ніж півсотні молодих фахівців із програмування, рекламного бізнесу та ІТ-технологій, які займаються розробкою та популяризацією «єСвоє».

-Ми зараз знаходимося у бета-версії. Але вже у середині травня будемо повноцінно працювати. «єСвоє» – це соцмережа без обмежень! По-перше, музика і кіно у ній будуть цілком легальними. Ми бойкотуємо піратський продукт і виступаємо лише за легальне придбання інтелектуальної власності. По-друге, "єСвоє" - це також і бізнес-мережа, в якій кожен користувач (за потреби) зможе заробляти. Ми пропонуємо інструменти як для початку власного бізнесу, так і для покращення ефективної роботи вже існуючого. Також значну увагу ми приділимо ігровим додаткам. По-третє, це наявний у мережі гаманець. Буде можливість здійснювати операції через соцмережу – і у якості продавця, і у якості покупця. По-четверте, наявність квиткового сервісу. Можна не лише придбати квитки на заходи, але і подивитись – хто сидітиме біля тебе, - розповідає Ірина.

Засновником «єСвоє» є програміст Віталій Олейнічук, а розробкою соцмережі займається компанія «InternetCash». Головною перевагою "єСвоє" вже зараз називають перспективу ведення бізнесу просто через свою сторінку. Такої прямої можливості не дають ані російський «Вконтакті», ані американський «Фейсбук».

Запуск офіційної версії та старт її повноцінної роботи очікують 17 травня, в день, що встановлений Генеральною асамблеєю ООН як міжнародний День інформаційних технологій.

Володимир Паршевлюк

#єсвоє #соцмережа #бізнес #безобмежень

Коментарі

Оголошення
live comments feed...