• Головна
  • "Без Обмежень" вкотре закохали у себе Полтаву (ФОТО, ВІДЕО)
22:59, 23 квітня 2018 р.

"Без Обмежень" вкотре закохали у себе Полтаву (ФОТО, ВІДЕО)

"Без Обмежень" вкотре закохали у себе Полтаву (ФОТО, ВІДЕО)

Виступ українського рок-гурту 23 квітня у "Листопаді" збирає практично повну залу. Глядачі співають разом із музикантами, а маленькі полтавці наприкінці концерту разом із артистами вистрибують на сцені.

Музиканти приїздять до Полтави у рамках гастрольного туру на підтримку нового альбому ""Буду з тобою". Полтавці майже повністю заповнюють залу палацу дозвілля, яка, нагадаємо, розрахована на 1200 глядачів.

Першу половину концерту музиканти "Без Обмежень" виконують пісні із нового альбому. Зал разом із ними співає композиції "Хочеш", "Листопад", "Буду з тобою".

"Без Обмежень" вкотре закохали у себе Полтаву (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

У другій половині виступу Сергій Танчинець співає кілька хітів, які знають усі шанувальники гурту. Зокрема, вже легендарну композицію "Без Обмежень" - "Без неї ніяк!" Поступово атмосфера у залі стає менш академічною і більше нагадує фестивальну. Глядачі починають не лише підспівувати, але й підтанцьовувати та ритмічно махати руками, наслідуючи рухи соліста гурту.

"Без Обмежень" вкотре закохали у себе Полтаву (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Насамкінець атмосфера у залі стає зовсім домашньою. Сергій Танчинець запрошує на сцену усіх дітей. І доки дітлахи вистрибують, веселяться і отримують насолоду від спільного витупу із відомими музикантами, Сергій Танчинець іще раз співає "Без неї ніяк!" Вже - разом із глядачами, більшість яких жваво танцює просто на своїх місцях.

"Без Обмежень" вкотре закохали у себе Полтаву (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

Після завершення концерту Сергій Танчинець дякує полтавцям за чудову атмосферу впродовж виступу. І обіцяє, що гурт у недалекому майбутньому приїде до Полтави знову.

"Без Обмежень" вкотре закохали у себе Полтаву (ФОТО, ВІДЕО), фото-4

Доки найвідданіші шанувальники у фойє "Листопаду" чекають на автограф-сесію, ми цікавимось враженнями від концерту.

- Дуже гарно. Ми втретє на концерті "Без Обмежень"! І втретє отримуємо насолоду від їх виступу! - говорить полтавка Ольга.

- Мені все сподобалося! Єдине, що можна було прибрати частину крісел і влаштувати фанзону - із танцями. Просто важко було всидіти на місці під таку музику! - сміючись, говорить інша відвідувачка концерту - Євгенія.

"Без Обмежень" вкотре закохали у себе Полтаву (ФОТО, ВІДЕО), фото-5

Якщо коротко підсумовувати, концерт подарував позитивні емоції усім - і глядачам, і музикантам. "Без Обмежень" поїхали задоволені Полтавою, а Полтава вкотре закохалася у цих неймовірно талановитих і романтичних рокерів.

Володимир Паршевлюк

#БезОбмежень #Листопад #концерт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...