• Головна
  • Полтавщина - серед лідерів щодо кількості укладених із лікарями декларацій
15:40, 21 квітня 2018 р.

Полтавщина - серед лідерів щодо кількості укладених із лікарями декларацій

Нашу область випереджають тільки Київська, Дніпропетровська та Харківська області, слідом за нами – Вінницка. На Полтавщині пальму першості утримують  Миргородський район, Кременчук та Полтава. «Пасуть задніх» - Козельщинський та Машівський райони

Загалом нині  вже 76 300 жителів області визначилися зі своїм вибором і підписали угоду. Такі дані прозвучали під час традиційного брифінгу в департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА.

Полтавщина - серед лідерів щодо кількості укладених із лікарями декларацій , фото-1

Як відомо, кампанія з підписання декларацій почалася першого квітня.  Тоді не бракувало  проблем, адже у перші дні, коли був великий наплив пацієнтів, спостерігалися часті збої у системі, що  згодом були усунені. Відтак, запевняють представники ДОЗ, тепер у поліклініках можна побачити черги не більше з  3 – 4 осіб. Найактивніше підписують декларації пенсіонери та люди передпенсійного віку, часто приходять цілими сім'ями разом з дітьми.

 «Сама процедура займає не більше 8 – 10 хвилин» - запевнив начальник департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак. 

Полтавщина - серед лідерів щодо кількості укладених із лікарями декларацій , фото-2

Крім того, очільник полтавських медиків запевнив: всі лікарі пройшли відповідне навчання, всіх потенційних пацієнтів приймуть та візьмуть на облік у тих закладах, які вони оберуть.  Віктор Лисак також наголосив: всі персональні дані пацієнтів надійно захищені. 

У Полтаві лідер «підписної кампанії» - Центр Первинної медико-санітарної допомоги номер один.  Тут зареєстровано 5 779 декларацій. 

Загалом, на сьогодні на Полтавщині працює 35 центрів.  Всі вони, за винятком  одного, підключені до єдиної електронної системи.

У підсумку Віктор Лисак наголосив: підписана декларація не є «пожиттєвою». Якщо лікар не задовольнятиме пацієнта, останній матиме можливість розірвати угоду і шукати собі іншого медика. 

                                                    Алла Широкова

#Декларації #сімейнілікарі #підписання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...