• Головна
  • У Полтаві відбувся творчий конкурс серед учнів училищ та ліцеїв
18:10, 20 квітня 2018 р.

У Полтаві відбувся творчий конкурс серед учнів училищ та ліцеїв

У Полтаві відбувся творчий конкурс серед учнів училищ та ліцеїв, фото-1

Учора в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді(ОЦЕВУМ) відбувся Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Нове покоління». Організаторами виступили Департамент освіти і науки Полтавської ОДА та ОЦЕВУМ.

У Полтаві відбувся творчий конкурс серед учнів училищ та ліцеїв, фото-2

Огляд-конкурс проводять щороку вже понад 20 років. Складається він з двох етапів. Перший - відбірковий. Цьогоріч близько 600 учнів демонстрували свої таланти в шести оглядових конкурсах. Найкращих 350 учасників пройшли на другий етап — виступили на фінальному концерті.

У Полтаві відбувся творчий конкурс серед учнів училищ та ліцеїв, фото-3

«Сьогодні важливо не тільки отримати професію, знання, вміння, навички, а й бути всебічно розвиненою особистістю. Самодіяльні конкурси серед учнівської молоді вписуються в концепцією Нової української школи, в концепцію виховання покоління освічених, багатогранних, талановитих особистостей і патріотів», — зазначила директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

У Полтаві відбувся творчий конкурс серед учнів училищ та ліцеїв, фото-4

На огляді-конкурсі учасники представили вокальні, хореографічні, інструментальні та вокально-інструментальні виступи, номери малих театральних форм. А також циркові номери, театри мод, чирлідинг та інші оригінальні жанри, віднесені до окремої категорії. Переможців визначали представники журі, які оцінювали конкурсні номери за 30-бальною системою відповідно до номінацій.

Переможців конкурсу нагородили дипломами. Деякі із них представлятимуть Полтавщину на всеукраїнському рівні.

За матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Читайте також про нові кулінарні ініціативи для полтавців

#творчийконкурс #молодь #ліцей #Полтава #талант #хореографія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...