15:37, 10 жовтня 2012 р.

Осінній призов на Полтавщині

ЦЬОГО РАНКУ ЛАВИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ПОПОВНИЛИСЯ 150 ЮНАКАМИ З ПОЛТАВЩИНИ.

150 призовників, які сьогодні відправилися виконувати свій військовий обов'язок зі збірного пункту Полтавського обласного військового комісаріату - це тілька невелика частина тих, кому вже найближчим часом казарма стане  домом, а старшина - рідним батьком. 

Впродовж першого тижня осіннього призову на Полтавщині до війська відправлять 213 чоловік, взагалі ж планове завдання щодо призову громадян України на строкову військову службу для нашої області становить 700 чоловік. Знайти стільки бажаючих , зазначає військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату Борис Павлов, було не важко.
-У нас багато бажаючих проходити строкову військову службу. Якщо раніше це була проблема, то зараз багато бажаючих проходити службу по призову.
Більшість полтавських хлопців "дембеля" чекатимуть у так званих елітних військових частинах:169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України,  підрозділах Військової служби правопорядку,  окремому полку Президента України,  Внутрішніх військах та військових частинах Військово-повітряних Сил. 
Осінній призов-2012 проходитиме у два етапи: з 8 по 12 жовтня та з 1 по 15 листопада. Як зазначають у військоматі це зроблено для того, щоб надати призовникам можливість взяти участь у парламентських виборах 28 жовтня за місцем їх проживання або за місцем дислокації військової частини.

Осінній призов на Полтавщині, фото-1

 12

 13

 14

 15

 

 

Оголошення
live comments feed...