• Головна
  • Девіз 2018 року – «Захищене й здорове покоління – майбутнє України!»
11:47, 19 квітня 2018 р.

Девіз 2018 року – «Захищене й здорове покоління – майбутнє України!»

  Реформи освіти та  здоров’я, децентралізація влади, розв’язання економічних проблем мають забезпечити гідні умови праці для молодих працівників. Особливу роль у цьому процесі відведено закладам освіти – саме тут з дітьми і молоддю мають проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчання, спрямовані на формування культури охорони праці майбутніх працівників.

Так, 18.04.2018року відбулося засідання круглого столу у Полтавському політехнічному коледжі «Національного технічного університету «Харьківського політехнічного інституту». У засіданні взяли участь: заступникначальника Полтавського міського відділення управління ВД ФССУ у Полтавській області Руденко В.Б., завідувачка машинобудівним відділенням коледжу Гордєєва Т.В., інженер з охорони праці Ігнатенко Ю.О., та студенти політехнічного коледжу.

Мета круглого столу - провести серед молоді інформаційно-навчальну роботу щодо підвищення правової обізнаності таособливостей нормативних документів: Основ законодавства про охоронупраці; Закону України “Про загальнообовязкове державне соціальне страхування”; Порядкупроведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Правове поле та умови виробництва повинні розвиватися насамперед з урахуванням інтересів молоді, забезпечуючи захист від небезпек і збереження здоров’я майбутнього трудовогопотенціалу України.

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 “Про День охорони праці” в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці.

Полтавське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#охоронапраці #безпека #виробництво #указпрезидента
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...