• Головна
  • У Полтаві соціомобом заохочуватимуть молодь піти проголосувати на виборах
13:11, 10 жовтня 2012 р.

У Полтаві соціомобом заохочуватимуть молодь піти проголосувати на виборах

Аби більше молоді прийшло на вибори і зробили свій вибір, Ініціативна молодь Полтавщини підготувала кілька заходів. Зокрема, планують провести соціомоб та розповсюдити відео, де полтавці розповідають, чому варто йти голосувати на парламентських виборах 2012.

У Полтаві соціомобом заохочуватимуть молодь піти проголосувати на виборах, фото-1

— Соціомоб відрізняється від флешмобу умовами проведення та смисловим навантаженням, — розповіла Руслана Півненко, співорганізатор проекту. – Соціомоб має на меті вирішити певні поставлені соціальні задачі. У Полтаві він проходитиме у два етапи. Перший розпочнеться завтра, 11 жовтня, о 15-й біля театру Гоголя, де стоятиме людина і роздаватиме перепустки на наступний етап соціомобу. Наступний етап соціомобу розпочнеться о 15.20 біля ЦУМу – створять імітацію виборчого процесу 28 жовтня. Мета заходу – активізувати молодь піти проголосувати на виборах.

До речі, окрім перепустки, в якій описані всі необхідні дії, які учасники мають виконати під час соціомобу, також роздаватимуть спеціальні значки та браслети. На імітований процес голосування на виборах — офіційні документи не потрібні.

А десь через тиждень організатори розповсюдять в соцмережах відео, на якому опитана молодь Полтави розповідає, чому варто піти на парламентські вибори 2012 і зробити свій вибір. На відео також мають бути заклики відомих і авторитетних, за словами авторів, полтавців. Зокрема,  промови ректорів вишів обласного центру.

Довідка: Ініціативна молодь Полтавщини – це представники різних громадських організацій Полтавщини, які об’єднались після серії семінарів, що проводились в рамках навчального проекту «Молодь творить майбутнє». По закінченню навчання слухачі семінарів написали проект «Голосувати – модно!» та отримали міні-грант на його реалізацію.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...