• Головна
  • «Укргазвидобування» перерахує бюджетам на Полтавщині майже 500 мільйонів гривень
14:09, 18 квітня 2018 р.

«Укргазвидобування» перерахує бюджетам на Полтавщині майже 500 мільйонів гривень

У середу, 18 квітня у Полтавській обласній раді відбудвається засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Під час наради говорять про ремонт доріг за кошти видобувних компаній та хід реформування «Укрпошти».

Півмільярда від рентних платежів – у бюджети місцевих рад

Перед присутніми виступає директор із земельних відносин ПАТ «Укргазвидобування» Володимир Соколовський. Розповідає про успіхи і проблеми компанії. Серед проблем називає відсутність нових площу для розвідки та буріння свердловин. Зауважує, у 2016-му році підприємство планувало пробурити у області 35 нових свердловин, у 2017 – 32.

При цьому Володимир Петрович озвучує також суму фінансування, яка надійде різним бюджетам області як відсоток від рентних платежів – вона складе 499 мільйонів гривень. За три місяці підприємство вже сплатило бюджетам більше 126 мільйонів гривень.

Також «Укргазвидобування» готове взяти на себе дольову участь у ремонті доріг у районах, де розташовані свердловини компанії.

При цьому Володимир Соколовський нагадує, що на території області є кілька районів, де підприємство не може домовитися із землевласниками і вести роботи із видобутку. Серед названих районів – Карлівський, Машівський, Новосанжарський та Миргородський.

Голова обласної ради Олександр Біленький, коментуючи виступ, констатує, що у області знову починається інформаційна війна проти облради, яка нібито безпідставно відмовляє видобувним підприємствам у ділянках для буріння свердловин. Насправді, депутати обласної ради бажають, щоб чули не лише аргументи тих, хто проводить видобуток, але й місцевих громад.

Після Олександра Біленького виступають представники районів – і тих, хто має позитивний досвід співпраці із «Укргазвидобуванням», і тих, хто нарікає на невиконання компанією своїх зобов’язань. Володимир Соколовський усім обіцяє співпрацю та участь у проектах, запропонованих місцевою владою.

Листоноші на Полтавщині можуть заробляти до 11 тисяч

Далі перед учасниками наради виступає  директор Полтавської дирекції «Укрпошта» Андрій Рижов. Розповідає про реформування «Укрпошти» у країні. Зокрема нагадує, що підприємство на 100% належить державі.

Втім представників районів більше цікавить – чи буде взагалі майбутнє в «Укрпошти» та чи залишаться відділення підприємства на місцях?

-Цікаво також, чому листоноші отримують по 1700 гривень, керівництво «Укрпошти» на рівні області – у десять разів більше, на рівні Києва – у 100 разів?! – запитує заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Андрій Рижов відповідає на поставлені питання. Зауважує, що за минулий рік «Укрпошта» у області зазнала збитків на 29 мільйонів гривень. Тому мережу потрібно терміново модернізувати. При цьому директор підприємства підкреслює – бездумно закривати відділення у районах не будуть. Навпаки, проводитимуть осучаснення та модерназіцію. Зокрема, у цьому році у області планують компютеризувати 144 відділення, які обслуговують понад 2 000 осіб.

-Перші 34 відділення будуть забезпечені комп’ютерною технікою вже до кінця місяця! – обіцяє Андрій Рижов.

Щодо рівня заробітних плат листонош керівник зауважує – є система заохочень та бонусів, яка за бажанням працюючого може збільшити заробітну платню у кілька разів. Так, наводить приклад листонош у Карлівці, які заробляють по 11 000 гривень.

Також для осучаснення та пришвидшення надання послуг поштового зв’язку у Полтаві цього року планують побудувати новий цех обробки пошти. Якщо до цього у старому цеху завантаження/вивантаження проводили через єдине віконечко, то у новому цеху одночасно зможуть приймати і розвантажувати пошту 10 автомобілів.

Дивіться по темі, Полтавська облрада дала дозвіл на використання надр.

Володимир Паршевлюк

#укрпошта #реформування #видобування #рентніплатежі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...