• Головна
  • Жителів Левади звуть на суботник. А що у місті роблять комунальники?
14:17, 17 квітня 2018 р.

Жителів Левади звуть на суботник. А що у місті роблять комунальники?

Секретар Полтавської міськради Оксана Деркач зве мешканців Левади на суботник, а вони вважають – прибирати місто мають ті, хто отримує за це гроші.

На суботник – працювати замість комунальників?

15 квітня секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач розміщує на своїй сторінці у «Фейсбук» оголошення про проведення суботника, який має відбутися 21 квітня об 11:00 у мікрорайоні Левада. Свій пост Оксана Антонівна супроводжує коротким мотивуючим підписом:

Дій та надихай до дії інших!!!!

Безневинний, на перший погляд, пост отримує бурхливе обговорення серед полтавських користувачів «Фейсбук». А Оксана Антонівна безпосередньо від жителів мікрорайону дізнається про низку проблем, які мала б вирішувати міська влада. І які навряд чи усунуть жителі, вийшовши на суботник.

Головний сенс коментарів полягає у наступному – чому прибирати район мають лише його жителі, якщо є комунальні служби, які отримують за це чималі гроші, але свою роботу, по суті, виконують погано?! Також заклик для проведення суботнику, у якому візьмуть участь секретар та депутати міської ради, дописувачі називають звичайним піаром.

Список проблем Левади – чи вирішить їх суботник?

До честі Оксани Деркач, вона досить спокійно реагує навіть на досить різкі коментарі. І у кожному випадку пропонує дописувачу діалог. Пише навіть у коментарі свій номер телефону і пропонує зателефонувати і обговорити ті питання, які турбують мешканців Левади. 

Більшості коментаторів Оксана Деркач пропонує прийти-таки на суботник, а після його завершення провести обговорення тих питань, які не вдасться вирішити. Щоправда, той самий Сергій Харченко виставляє цілий список проблем, які навряд чи усунуть після прибирання мікрорайону.

Замість підсумку

Організовувати людей - це не погано. Прибирати місто і робити його чистішим - також не погано. Задумувати і реалізовувати проекти - це дуже добре. Це аргументи на користь позиції Оксани Деркач.

Але у ХХІ столітті організовувати суботники, щоб навести порядок у місті - це погано. Тому що суботник - це пережиток радянщини. Це такий собі спосіб мотивувати людей до безкоштовної праці у вихідний день. Тоді як є іще п'ять днів у тижні, у які, в принципі, із прибиранням вулиць мали б справлятися комунальні служби. Це аргументи на користь коментаторів.

А от чи наведуть порядок на Леваді після 21-го квітня - ми дізнаємось вже зранку у неділю. Одразу після проведення суботника.

Володимир Паршевлюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДеркачОксана #Левада #суботник
Останні новини
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Стала відома причина зникнення світла у Полтаві та області
Оголошення
live comments feed...