Новини компаній
11:00, 18 квітня 2018 р.

ДНК на батьківство в Полтаві

Новини компаній
ДНК на батьківство в Полтаві

Чоловіки і жінки різні, якщо в природі сильної статі закладені досягнення, то жінки - це берегині домашнього вогнища. Але якщо у чоловіка виникли сумніви з приводу його батьківства, подружньої невірності, то йти до досягнень не буде ніякого бажання. Будь-які підозри як сніжний ком будуть наростати, стимулюючи напружені відносини між подружжям. Рішенням може стати ДНК тест на батьківство в Полтаві. А знаючи правду, буде простіше і спокійніше жити.

Але як з'ясувалося, серед усього розмаїття клінік, що пропонують послуги ДНК експертизи, потрібно вибрати надійну і незалежну лабораторію. Саме це стало приводом для нового журналістського розслідування. Наша мета - клініка ДНК в Полтаві, якій можна довіряти.

ДНК тест: що потрібно?

Для проведення генетичної експертизи можуть використовуватися спеціальні біоматеріали: сперма, кров, волосся і т. д.

Але як правило, роблять мазок з поверхні ротової порожнини. Чи можна зробити забір біоматеріалу таємно? Так, можна, для цього видаються спеціальні набори для ДНК. Перед тим як користуватися набором, необхідно ознайомитися з інструкцією, все повинно бути стерильно. Як робиться тест ДНК в Полтаві, ціна і терміни проведення експертизи? Про все поговоримо докладніше далі в статті.

Точність ДНК тесту

І ось головне питання: чи можна довіряти результатам генетичної експертизи, роблячи тест на батьківство в Полтаві? Все залежить від того, яка лабораторія робила тестування. Сьогодні на ринку медичних послуг лідируючі позиції займають компанії «Медікал Геномікс Україна» і «ДНК Експерт». Це неупереджені та незалежні лабораторії, які укомплектовані найкращим чином. Так, «Медікал Геномікс Україна» працює на території України з 2000 року, оснащена англійської лабораторією, тому тест на батьківство з точністю від 99,99%. Вплив людського фактора на точність дослідження повністю виключено завдяки застосуванню автоматичного аналізатора ABI 3130xl Genetic Analyzer.

Роблячи аналіз ДНК в Полтаві за допомогою компанії «ДНК Експерт», можете бути впевнені в достовірності результатів. Тут за процес відповідає американська лабораторія високої продуктивності, забезпечуючи надійну перевірку даних.

Ціна питання або скільки коштує ДНК тест?

Отже, читачів цікавить ДНК тест на батьківство в Полтаві, ціна і терміни виконання експертизи. Ця інформація знаходиться в прайс-листі на офіційному сайті «Медікал Геномікс Україна» і «ДНК Експерт». Вартість аналізу порівняно невисока, особливо якщо враховувати, скільки коштують душевні терзання передбачуваного батька.

Як розшифрувати результат ДНК тесту?

Зробивши ДНК тест в Полтаві, як інтерпретувати результати? Тут немає нічого складного, клієнт отримує офіційні зразки висновку, де буде вказаний відсоток, який підтверджує або спростовує наявність батьківства. У чистому вигляді результати такого аналізу, незважаючи на свою високу точність навряд чи можуть бути використані як доказ у судових інстанціях, але стануть приводом для проведення Судової експертизи при необхідності.

ДНК клініки в Полтаві

Щоб зробити аналіз ДНК в Полтаві, ціна якого буде по кишені, необхідно звернутися в лабораторний пункт однієї з вищезазначених клінік. «Медікал Геномікс Україна» і «ДНК Експерт» мають партнерські представництва в різних містах по всій країні, де вам охоче допоможуть пройти тест на батьківство. Там же можна взяти набори для самостійного збору зразків для генетичної експертизи.

Контакты:

Медикал Геномикс Украина +38(098)456-1000, +38(099)246-1000

ДНК-Эксперт +38(044)362-13-03

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тест #ДНК #спорідненість #МедикалГеномікс #ДНКЭкперт #Полтава #Геномікс
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...