• Головна
  • Пілоти з Києва назвали автоперегони у Полтаві «дуже крутими» (ВІДЕО)
11:18, 17 квітня 2018 р.

Пілоти з Києва назвали автоперегони у Полтаві «дуже крутими» (ВІДЕО)

15 квітня у Полтаві відбувся перший з п’яти етапів перегонів LtavaAttackSeries. Після завершення заїздів журналісти «0532» поспілкувалися із учасниками з Києві – багаторазовим чемпіоном України із автослалому та дрифтингу Віталієм Геращенком та гонщицею і модельєром Оленою Івановою.

 Київські пілоти NANOPROTEC на своїй «HondaCRXb16» синхронно заїхали у призи, щоправда –у різних класах. І якщо Віталій Геращенко своїм третім місцем був явно незадоволений, то Олена Іванова випромінювала радість від потрапляння на третю сходинку п’єдесталу.

-Я задоволена третім місцем, третім місцем у заїзді серед хлопців. На наступні етапи може займу і перше місце! – сказала Олена Іванова.

Пілоти дуже високо оцінили організацію цьогорічних перегонів. І зростання рівня їх учасників.

-Дуже крута гонка. Усе сподобалось. Це перші перегони цього року. Вразив рівень учасників, який різко зріс. Я незадоволений своїм результатом, хотів потрапити іще вище. Але є плюс – є боротьба, є з ким боротися, - поділився Віталій Геращенко. І сказав кілька добрих слів на адресу організатора LtavaAttackSeries Андрія Приходька. - Реально круто. По праву, найкращий організатор перегонів і минулого року, і цього, напевно, теж.

Наприкінці розмови пілоти пообіцяли обов’язково приїхати на наступні етапи перегонів і піднятися на вищі щаблі п’єдесталу пошани.

 Пропонуємо вам переглянути повний відеозвіт про перший етап перегонів.

Дивіться також, стартувала підготовка до найекстремальнішого автошоу у місті «LtavaАttackSeries»

Володимир Паршевлюк

#тайматак #перегони #учасники #пілоти #нанопротек

Коментарі

Оголошення
live comments feed...