• Головна
  • Вода у Ворсклі продовжує прибувати
10:04, 16 квітня 2018 р.

Вода у Ворсклі продовжує прибувати

Рівень води у річці Ворскла поблизу Полтави продовжує підвищуватися. Проте - вже не швидкими темпами. За прогнозами, ріст рівня у найближчі дні не перевищить десять сантиметрів.

За вихідні - 14 та 15 квітня - рівень води у Ворсклі продовжував зростати. Однак темпи розливу були вже значно повільнішими. У суботу вода піднялася на 6 сантиметрів, у неділю - лише на 2. Подібна тенденція має зберегтися і впродовж цього тижня. Тому значного підвищення рівня води у Ворсклі поблизу Полтави не прогнозують.

- По тому, що підняття відбувається повільно і за іншими факторами можемо сказати, що значного росту рівня вже не буде, - говорить начальник рятувально-водолазної служби Полтавської міської ради Євген Савчук, - припускаємо, що рівень зросте іще сантиметрів на 10 або близько цього показника. Принаймні, поки що усе вказує на те, що темпи підйому йдуть на спад.

Як ми повідомляли раніше, у районі Левади вода у Ворсклі за час весняного паводку піднялася на 1,6 метра. Дивіться подробиці у нашому фоторепортажі - на Полтавщині досі катастрофічна ситуація з підтопленням прирічкових територій.

Володимир Паршевлюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паводок #підтоплення #ворскла #водибільше

Коментарі

Оголошення
live comments feed...