• "Ворскла" розгромила "Зорю" і практично гарантувала собі третє місце
21:47, 15 квітня 2018 р.

"Ворскла" розгромила "Зорю" і практично гарантувала собі третє місце

У матчі 27-го туру чемпіонату полтавська команда на виїзді обіграла свого головного конкурента - луганську "Зорю" - і фактично забезпечила собі третє місце за підсумками сезону. Тепер фора "Ворскли" складає сім очок.

У першому таймі глядачі не побачили голів. Натомість у другому таймі полтавці зуміли забити тричі. На 50 хвилині рахунок у матчі відкрив Володимир Чеснаков - 0:1. На 73 Владислав Кулач подвоїв перевагу "Ворскли" - 0:2. На 83 хвилині Кулача замінив Михайло Сергійчук. І встиг також відзначитись у матчі. Михайло забив гол на 91 хвилині гри, встановивши остаточний рахунок матчу - 0:3.

Після цієї важливої перемоги "Ворскла" випереджає "Зорю" вже на сім очок. І фактично гарантує собі третє місце за підсумками сезону.