• Головна
  • Реабілітація чи рабство? Полтавські правоохоронці викрили два реабілітаційні заклади, де незаконно утримували алко та наркозалежну молодь.
16:20, 13 квітня 2018 р.

Реабілітація чи рабство? Полтавські правоохоронці викрили два реабілітаційні заклади, де незаконно утримували алко та наркозалежну молодь.

Реабілітація чи рабство? Полтавські правоохоронці викрили два реабілітаційні заклади, де незаконно утримували алко та наркозалежну молодь., фото-1

Як повідомили у прес-службі обласної прокуратури, 11 квітня в Полтаві виявили 60 осіб, яких незаконно тримували у так званому реабілітаційному центрі. Переважно молоді люди проходили курс лікування від алкогольної та наркотичної залежностей. Двадцять людей зізналися, що їх увʼязнили проти волі, давали невідомі лікарські засоби, а за порушення правил суворо карали. В одному з центрів «пацієнтів» не випускали на подвірʼя, на вікнах були грати, обмежений доступ свіжого повітря. Спали тимчасові мешканці на незручних кількоярусних ліжках старого зразка. Неповнолітні особи перебували у центрах без документів, які б підтверджували законність їх лікування. Серед звільнених «пацієнтів» центрів мешканці не лише Полтавської, а й Дніпропетровської, Донецької, Івано-франківської, Київської, Волинської, Харківської, Львівської, Хмельницької та Херсонської областей. Їх повернули рідним чи батькам. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Реабілітація чи рабство? Полтавські правоохоронці викрили два реабілітаційні заклади, де незаконно утримували алко та наркозалежну молодь., фото-2

Читайте також про перевірки пожежної безпеки у торгових центрах

#реабілітація #наркоманія #рабство

Коментарі

Оголошення
live comments feed...