13:45, 13 квітня 2018 р.

Змагалися майбутні інженери

  Нещодавно на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. Михайла Остроградського відбувся ІІІ етап обласного учнівського конкурсу з креслення. У ньому взяли участь учні 8-11 класів. За звання кращого кресляра змагалися 87 школярів з 11 районів і 5 міст області.

«Конкурс із креслення створений, аби сприяти розвитку графічноїкультури та формуванню графічних компетентностей школярів. А також, щоб виявляти обдаровану молодь в цій навчальній дисципліні» - зазначиладиректорка Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Окремими командами виступали Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей (7 учасників) та Гадяцька спеціалізована школа- інтернат І–ІІІ ступенів імені Єгора Кочергіна (1 учасник). Найбільшепредставництво мали Полтава (20 учнів) і Горішні Плавні (13 учнів).

За словами конкурсної комісії, всі учасники показали гарні результати. Кожен учень неодмінно має хист до креслення. Це виражається в розвиненій уяві та точності зображення об’єктів. Призерами конкурсу стали 45 учнів. Із них дипломи І ступеня отримали 7 учнів. Кращі результати показали учасники з Полтави (9 дипломів), Горішніх Плавнів (також 9) та Шишацького району (5 нагород). Найкращі результати серед 8-9 класів показала Полтавськазагальноосвітня школа I-III ступенів № 34 Серед 10-класників найбільшвправними в креслені виявилася Гадяцька спеціалізована школа І–ІІІ ступенів №4 та Полтавська гімназія № 6

Кращий результат в особистому заліку (93 бали) — в учня 9 класу Полтавської ЗОШ №34 Данила Хорольського.

Підготовлено за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #освіта #креслення
Оголошення
live comments feed...