• Головна
  • Потерпілі на виробництві мають право на безоплатне лікування
20:47, 13 квітня 2018 р.

Потерпілі на виробництві мають право на безоплатне лікування

Полтавське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області 100-відсотково фінансує послуги з медичної допомоги для кожного потерпілого на виробництві, у тому числі здійснення оперативних втручань, проведення діагностики, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

З бюджету Фонду фінансується лікування всіх прямих наслідків страхового випадку до відновлення здоров’я (проходження МРТ, оплату операції і курсу ліків під час гострого періоду або після нещасного випадку на виробництві) , або упродовж усього життя потерпілого у разі визначеної МСЕК в цьому потреби. Зокрема Фонд здійснює фінансування: лікарських засобів, гігієнічних виробів, ендопротезів, діагностичних послуг, медичної реабілітації, медичного нагляду та ін.

Так, за 2017 рік в закладах охорони здоров’я м. Полтави за рахунок коштів ФССУ було проліковано та забезпечено санаторно-курортними путівками 46 потерпілих на виробництві. Лікарськими засобами та виробами медичного призначення в аптечних закладах забезпечено145 осіб, у тому числі 17 внутрішньо переміщених осіб.

Полтавське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

#страхування #фонд #нещаснівипадки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...