• Головна
  • Пожежні інспектори перевіряють торгівельні центри у Полтаві
12:12, 13 квітня 2018 р.

Пожежні інспектори перевіряють торгівельні центри у Полтаві

Працівники державної служби із надзвичайних ситуацій продовжують перевірки торгівельних центрів, комплексів, культурних, освітніх закладів та лікарень. Під час перевірок особливу увагу звертають на шляхи евакуації та стан систем протипожежного захисту.

За інформацією із сайту ГУ ДСНС України у Полтавській області до 11 квітня пожежні інспектори перевірили 22 заклади. З них 17 – дитячі садки та школи, ще 5 – торгівельні підприємства. Під час перевірок за виявлені порушення 23 керівників закладів та відповідальних осіб притягнули до адміністративної відповідальності.

Перевіряючи заклади, інспектори звертають особливу увагу на евакуаційні шляхи та виходи із приміщень, на стан систем протипожежного захисту та оповіщень, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання.

Із результатами перевірок усі бажаючі можуть ознайомитися на офіційному сайті ГУ ДСНС України у Полтавській області за посиланням – інформація щодо проведення Головним управлінням ДСНС перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей.

Дивіться також, на Полтавщині спалили авто депутату

Володимир Паршевлюк, за інформацією ГУ ДСНС

#пожежі #торговіцентри #безпека

Коментарі

Оголошення
live comments feed...