• Головна
  • Від голосування до бездіяльності або чому ініціативи полтавських громадських активістів так і залишаються нереалізованими?
10:45, 11 квітня 2018 р.

Від голосування до бездіяльності або чому ініціативи полтавських громадських активістів так і залишаються нереалізованими?

Два роки боротьби з травматизмом у Полтаві практично не дали ніяких результатів. Міська влада продовжує ігнорувати потреби полтавців і пасивно реагує на петиції громадських активістів. Про це розповів керівник Інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму» Андрій Олєйніков. Як поділився  у своїй публікації активіст, ще в 2016 році в рамках проведення благодійної акції «Підтримай заходи з запобігання травматизму» до Полтавської міської ради подали дві петиції, що набрали необхідну для розгляду кількість голосів. Перша стосувалася ремонту асфальтної частини дороги (спуску з Білої Альтанки), друга - ремонту сходинок центрального підземного пішохідного переходу.

Обидві петиції набрали необхідну кількість голосів. Зокрема та, яка стосувалася ремонту сходів у підземний перехід, набрала їх ще весною 2016 року. До цього часу ремонт у переході триває, і схоже він запамʼятається полтавцям на довгі роки. На все що спромоглася міська влада - це встановлення деревʼяних сходів у підземку. Ремонт дороги на спуску з Білої альтанки був зроблений, але не витримав і року. Зараз вона знаходиться практично у колишньому стані.

Додам, що інформаційни проект триває. Громадський активіст закликає полтавців долучатися і також повідомляти про місця, які необхідно реконструювати і зробити зручними для містян та людей з обмеженими можливостями. А також пропонує стежити за перебігом розгляду петицій.

Юлія Самозвон.

Читайте також про полтавських депутатів, яким до цього часу не вдається подати Декларації про доходи

#петиції #розгляд #інклюзивність

Коментарі

Оголошення
live comments feed...