• Головна
  • Від голосування до бездіяльності або чому ініціативи полтавських громадських активістів так і залишаються нереалізованими?
10:45, 11 квітня 2018 р.

Від голосування до бездіяльності або чому ініціативи полтавських громадських активістів так і залишаються нереалізованими?

Два роки боротьби з травматизмом у Полтаві практично не дали ніяких результатів. Міська влада продовжує ігнорувати потреби полтавців і пасивно реагує на петиції громадських активістів. Про це розповів керівник Інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму» Андрій Олєйніков. Як поділився  у своїй публікації активіст, ще в 2016 році в рамках проведення благодійної акції «Підтримай заходи з запобігання травматизму» до Полтавської міської ради подали дві петиції, що набрали необхідну для розгляду кількість голосів. Перша стосувалася ремонту асфальтної частини дороги (спуску з Білої Альтанки), друга - ремонту сходинок центрального підземного пішохідного переходу.

Обидві петиції набрали необхідну кількість голосів. Зокрема та, яка стосувалася ремонту сходів у підземний перехід, набрала їх ще весною 2016 року. До цього часу ремонт у переході триває, і схоже він запамʼятається полтавцям на довгі роки. На все що спромоглася міська влада - це встановлення деревʼяних сходів у підземку. Ремонт дороги на спуску з Білої альтанки був зроблений, але не витримав і року. Зараз вона знаходиться практично у колишньому стані.

Додам, що інформаційни проект триває. Громадський активіст закликає полтавців долучатися і також повідомляти про місця, які необхідно реконструювати і зробити зручними для містян та людей з обмеженими можливостями. А також пропонує стежити за перебігом розгляду петицій.

Юлія Самозвон.

Читайте також про полтавських депутатів, яким до цього часу не вдається подати Декларації про доходи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиції #розгляд #інклюзивність
Оголошення
live comments feed...