• Головна
  • У Полтаві завершився обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування
07:55, 10 квітня 2018 р.

У Полтаві завершився обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування

6 та 7 квітня Полтава та околиці (с. Лісові Галявини) були прикрашені яскравими помаранчевими призмами – контрольними пунктами, котрі мали знайти орієнтувальники з Решетилівки, Красногорівки, Хоролу, Лубен та Полтави. Участь у особисто-командному чемпіонаті взяли також слабочуючі спортсмени з «Інваспорт».

У Полтаві завершився обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування, фото-1

6 квітня спортсмени мали подолати довгу дистанцію у заданому напрямку. За основу маршруту була взята топографічна карта з умовними позначками лісового масиву с. Лісові Галявини. За першість змагалися орієнтувальники обох статей, у вікових категоріях від 12 до 60 років. Наразі оприлюднено протоколи результатів. За ними першість серед жінок здобули: Стефанія Трощак (КСОТ «Центуріон»), Марія Бондар (ДЮКСОТ ”Валтекс”), Аліна Терентьєва (Хорол), Оксана Зайцева (Хорол), Валерія Мільченко (КСОТ «Центуріон»), Любов Пуха (ДЮКСОТ «Валтекс»).   

У Полтаві завершився обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування, фото-2

«Золото» на довгій дистанції дісталося й чоловікам: Андрію Роскопіну (ЦТКСЕУМ «Решетилівка»), Денису Мусієнку, Ігору Штомпелю, Юрію Корнієнку, Сергію Петкевичу (ДЮКСОТ «Валтекс»), Павлу Мосієнку (ЦТКСЕУМ «Решетилівка»), Євгенію Денисенку (Хорол), Івану Гейку (Валтекс-2). Серед переможців також спортсмен з ДЮСШ «Інваспорт» Валерій Береговий. 

У Полтаві завершився обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування, фото-3

Загалом до першого дня обласного чемпіонату долучилося близько 150 учасників. Кожна дистанція передбачала від 8 до 25 контрольних пунктів, котрі мав знайти кожен спортсмен. 

«Я беру участь у подібних змаганнях різного рівня давно, тому мені було не складно. Окрім того, Лісові Галявини – здебільшого знайома місцевість», - каже переможниця по віковій категорії Ж12, чемпіонка України Стефанійка Трощак. 

7 квітня спортсмени змагалися на короткій дистанції у заданому напрямку, бігли спринт містом. 

«Міська карта, з забудовою відрізняється від карти лісу. Тут також своя специфіка, але мені набагато легше саме місто, аніж ліс. У лісі мені важче розрахувати траєкторію руху і відстані між контрольними пунктами», - зізнається Ігор Гладченко. Хлопчик посів перше місце серед юнаків вікової групи Ч 12.        

Загалом, у спринті взяли участь трохи більше сотні спортсменів. Серед переможців незмінно Стефанія Трощак, також Вероніка Клименко, Тетяна Замахіна, Оксана Зайцева, Валерія Мільченко, Тетяна Півень, Оксана Голобородько, Ігор та Дмитро Штомпелі, Сергій Захарчук, Сергій Паткевич, Валерій Береговий, Євгеній Денисенко, Віталій Сердюк, Кирило Бромот. 

Обласний чемпіонат передував традиційному весняному «Тижню орієнтувальника», що стартував сьогодні в Головачі, Полтавського району. 

Ольга Мороховська  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Орієнтування #змагання #чемпіонат
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...