• Головна
  • Відбувся чин освячення дзвонів для храму
Фото
15:00, 8 квітня 2018 р.

Відбувся чин освячення дзвонів для храму

Фото
Відбувся чин освячення дзвонів для храму

Днями, у Великий Четвер, Високопреосвященніший Филип митрополит Полтавський і Миргородський звершив чин освячення дзвонів для Свято-Вознесенського храму міста Полтави.

Відбувся чин освячення дзвонів для храму, фото-1

Після освячення дзвонів до присутніх зі словом настанови звернувся Владика Филип. Він привітав кліриків і прихожан храму з тим, що тепер їх в Божий дім для молитви скликатиме голос церковного дзвону.

Відбувся чин освячення дзвонів для храму, фото-4

Після цього дзвони були підняті на дзвіницю. Під час підняття дзвонів в небі з'явилася веселка, яка була в небі до тих пір поки не підняли всі дзвони. У цей момент люди відчули особливе Благословення Боже.

Відбувся чин освячення дзвонів для храму, фото-5
Відбувся чин освячення дзвонів для храму, фото-6

Для віруючих людей дзвони стали мовою, голосом і трубами. Яким іншим ім'ям, як не мовними устами, можна назвати дзвін: в дні великих свят він нагадує нам про блаженство небесне; в дні святих Божих він говорить нам про вічний спокій святих небожителів; у дні Страсної седмиці нагадує нам про наше примирення з Богом через Христа Спасителя; у дні Світлої Пасхальної седмиці сповіщає нас про перемогу життя над смертю і про вічну, нескінченної радості майбутнього життя в Царстві Христовому.

Придбанню дзвонів сприяла Громадська організація "Будуємо майбутнє"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#великдень #дзвони #святовознесенськийхрам #Филипмитрополит #Будуємомайбутнє
Оголошення
live comments feed...