• Головна
  • Найспокусливіша прем'єра весни в Полтаві. Відкритий чоловічий кубок з бодібілдингу. Ексклюзивний фотозвіт
11:00, 7 квітня 2018 р.

Найспокусливіша прем'єра весни в Полтаві. Відкритий чоловічий кубок з бодібілдингу. Ексклюзивний фотозвіт

Найспокусливіша прем'єра весни в  Полтаві. Відкритий чоловічий кубок з бодібілдингу. Ексклюзивний фотозвіт

Вчора в Полтаві пройшов відкритий Кубок Полтавської області з бодібілдингу в різних спортивних категоріях. Чоловіки та юніори демонстрували спокусливі форми та грали м'язами відразу після виступу прекрасних фітнес-моделей. Участь у змаганні взяли спортсмени з Київської, Харківської, Кіровоградської, Дніпропетровської та відповідно, Полтавської областей. У фінал вийли 20 найдостойніших бодібілдерів. Місця з першого по шосте є призовими. Тож, серед юніорів у категорії менс фізик лідерами стали:Мохамед Талал (Дніпропетровська область) - І місце, Олексій Радченко (Полтавська область) - ІІ сходинка та Анатолій Особов (Дніпропетровська область) - ІІІ позиція.

Серед юнаків бодібілдерів чемпіонство здобули: Владислав Рогач (Полтавська облсть) - І місце, Костянтин Штонденко (Дніпропетровська область) - ІІ позиція та Валентин Гетта (Харківська область) - ІІІ місце.

Серед чоловіків - бодібілдерів вагою до 90 кг лідирували: Влад Чайковський (Полтавська область) - І місце, Олег Широких - Дніпропетровська область) - ІІ місце та Миколай Стуконоженко (Полтавська область) - ІІІ сходинка. 

Серед чоловіків у категорії 90+ не було рівних Максиму Левусу (Полтавська область) - І місце, Артему Романову (Дніпропетровська область) - ІІ сходинка та Роману Єременку (Полтавська область) - ІІІ місце.

Додам, що за 1-3 місця переможці отримали медалі, кубки та дипломи, а за інші фінальні місця - дипломи. Ексклюзивний фотозвіт до вашої уваги.

Найспокусливіша прем'єра весни в  Полтаві. Відкритий чоловічий кубок з бодібілдингу. Ексклюзивний фотозвіт, фото-9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #бодібілдерство
Оголошення
live comments feed...