• Головна
  • Засідання містобудівної комісії перенесли на 11 квітня
17:35, 6 квітня 2018 р.

Засідання містобудівної комісії перенесли на 11 квітня

Сьогодні о 12:00 мали зібратися депутати міськради на засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту. На порядку денному – звіт заступника міського голови з питань виконавчих органів Андрія Ляміна, щодо проведених робіт з прибирання вулиць від снігу, ремонту підземних переходів, а також план заходів, щодо ліквідації затоплень вулиць та районів міста.

Ініціював засідання депутат від «Самопомочі» Дмитро Сенчакович: «Регламент Полтавської міської ради визначає, що голова комісії повинен скликати комісію саме на ВИМОГУ міського голови, секретаря або 1/3 від загального складу комісії».

Саме таку вимогу сформували колегіально депутати Дмитро Сенчакович, Юрій Синяк та Вадим Ямщиков. Далі - надіслали на електронні адреси всіх членів постійної комісії, з проханням підтримати її. Для виконання вимоги достатньо 5 підписів. Відгукнулися Юрій Бойко та Дмитро Батигін.

«При спілкуванні з колегами по комісії – більшість усно підтримало ініціативу. Утім, реальна підтримка та небайдужість до проблем міста буде висловлена скликанням комісії та явкою на неї», - зазначив напередодні засідання Дмитро Сенчакович.

Голова комісії Олег Бєлоножко погодився скликати комісію, й сам призначив дату – 6 квітня. Але на засіданні не з’явився.

На жаль, попри декларовану багатьма депутатами-членами комісії стурбованість проблемами міста, що виникли внаслідок «березневої зими», фактично на комісію прийшли лише 5 депутатів. Відповідно до чинного законодавства комісія не правочинна, утім, заступник голови комісії, Вадим Ямщиков призначив повторні збори на 11 квітня, об 11 годині.

Засідання постійної комісії проігнорували: М. Голдиш, Ю. Мелкумова, Д. Поліщук, М. Матвеєва, Т. Гаєвий, Д. Петров, І. Климко.

«В мене запитання до депутатів, котрі не прийшли сьогодні. Чому громадськість знаходить час, чому депутати з інших комісій знаходять час на нашу комісію, чому журналісти знаходять час висвітлити нашу комісію? А ви, шановні колеги мої, не знаходите часу, щоб вислухати проблеми наших громадян та спробувати їх вирішити?», - після засідання, в форматі відео через мережу Фейсбук, звернувся до колег депутат Юрій Синяк.

Громадські активісти, котрі прийшли на засідання, що не відбулося, також обурювалися: «Ми вимагаємо звіту від відповідальних, від пана Ляміна. Ми з понеділка, після свят, підемо додому до кожного депутата й будемо задавати питання, чому вони не виконують свою головну функцію? Чому не несуть відповідальності за місто та не мають мужності відповісти на питання полтавців?».

Зустріч 11 квітня розставить всі крапки над «і».

Ольга Мороховська

#комісія #міськрада #звіт #перенесення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...