• Головна
  • В місті говорять про зайнятість населення на наступні роки
12:21, 6 квітня 2018 р.

В місті говорять про зайнятість населення на наступні роки

В місті говорять про зайнятість населення на наступні роки, фото-1

Спільне засідання робочої групи з розробки програми зайнятості населення області на 2018-2020 роки та обласної тристоронньої соціально-економічної ради проходить в приміщенні ОДА. Головуючим виступив заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Пріоритетними програмними пунктами визначили: розвиток підприємницької ініціативи, профорієнтаційна робота, активніша співпраця з підприємцями і потенційними роботодавцями, продовження формування банку вакансій, стимулювання роботодавців до професійного навчання своїх підлеглих і подальше залучення безробітних до оплачуваних та інших видів робіт. Також, цьогорічною інновацією є те, що починаючи з 2017 року Міністерство соціальної політики ставить за основу не працевлаштування, а саме створення нових робочих місць. Так, за минулий рік їх було створено в області 9000. В подальших планах - зменшити кількість незайнятого населення на Полтавщині з 12 до 11%.

Долучилися до обговорення програми керівники освітніх закладів області, служб зайнятості, соціальних служб, роботодавці, громадські активісти та журналісти.

Юлія Самозвон.

#зайнятістьнаселення #робота

Коментарі

Оголошення
live comments feed...