• Головна
  • Мінюст готовий прийняти в управління частину Кадетського корпусу
09:01, 6 квітня 2018 р.

Мінюст готовий прийняти в управління частину Кадетського корпусу

Таку відповідь отримав від міністерства юстиції депутат Полтавської міської ради Юліан Матвійчук. З цього приводу депутат обіцяє направити звернення на ім’я міського голови Олександра Мамая.

Про те, що мінюст готовий взяти будівлю Кадетського корпусу в оперативне управління, депутат від «Свободи» Юліан Матвійчук написав 5 квітня у дописі на своїй сторінці у «Фейсбук».

Мінюст готовий прийняти в управління частину Кадетського корпусу, фото-1

« Міністерство юстиції готове взяти до оперативного управління наш Кадетський корпус!

Звернувся до мін'юсту, отримав відповідь, яка, якщо чесно, здивувала!

Цитую: "Мін'юст не заперечує щодо надання в користування частини вищевказаної будівлі для розміщення працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в будівлі за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 42 (Полтавський кадетський корпус) після передачі її до сфери управління Мін'юсту в оперативнеуправління Головного територіального управління юстиції у Полтавській області" .

Мінюст готовий прийняти в управління частину Кадетського корпусу, фото-2

Далі депутат нагадує, що указом Петра Порошенка 29 грудня 2017 року у місті ліквідовано три районних суди та створений Окружний суд міста Полтава. На думку Матвійчука, суди можна буде розмістити у будівлі Кадетського корпусу – після проведення відповідного ремонту.

«Тобто усі суди можна зібрати в одній будівлі, а міністерство зможе його утримувати, Полтавський бюджет не буде страждати, а будівля вдихне нове життя. Готую звернення до Мамая, необхідно прискорити процес консервації, аби вже почати процес співфінансування! У нашого корпусу з'явився ще один шанс на життя!»

Нагадаємо, раніше з'являлася інформація, що кошти на ремонт Кадетського корпусу готовий надати нардеп Костянтин Жеваго. А у минулому році міський голова Олександр Мамай пообіцяв закласти кошти на консервацію приміщення і розпочати ремонт даху.

Дивіться по темі, кошти на консервацію Полтавського кадетського корпусу у бюджеті-2018 не передбачені.

Володимир Паршевлюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кадетськийкорпус #юстиція #суди #МатвійчукЮліан #МамайОлександр
Оголошення
live comments feed...