• Головна
  • Полтавська обласна рада підпише угоду про соціальне партнерство із «Huawei»
15:37, 5 квітня 2018 р.

Полтавська обласна рада підпише угоду про соціальне партнерство із «Huawei»

Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький у дописі на своїй сторінці у «Фейсбук».

5 квітня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький через свою сторінку у «Фейсбук» повідомляє про нараду із представниками корпорації Huawei. Компанія, яка є одним зі світових лідерів у сфері ІТ-технологій, допомагатиме у реалізації обласного проекту “ Smart region ”.

Полтавська обласна рада підпише угоду про соціальне партнерство із «Huawei», фото-1

"Продовжуємо традицію прямої комунікації з світовими лідерами ІТ-технологій. За ініціативи Полтавська обласна рада відбулася перша робоча нарада з представниками міжнародної корпорації Huawei. Системний діалог розпочинаємо по напрямку впровадження обласного проекту “Smart region”. Крім програмної складової компанія Huawei зобов‘язується реалізувати напрямок відповідального соціального партнерства з Полтавщиною. У травні 2018 року буде підписано меморандум щодо взаємодії", - написав Олександр Біленький у дописі.

У рамках меморандуму компанія надаватиме не лише технологічну, але й фінансову допомогу для реалізації соціальних проектів на Полтавщині.

Полтавська обласна рада підпише угоду про соціальне партнерство із «Huawei», фото-2

Для довідки. HuaweiTechnologiesCo. Ltd.— одна з найбільших китайських компанійу сфері телекомунікацій.Продукція Huawei включає обладнання бездротових мереж; мережеві пристрої; додатки та апаратне забезпечення, обладнання базової мережі, термінали, мобільні телефони/модеми.  Оборот компанії у минулому році склав 75,103 мільярдів доларів.

Дивіться також, чому варто придбати стильний фотобук замість нудної планшетки.

#технології #меморандум #китайці #хуавей #БіленькийОлександр

Коментарі

Оголошення
live comments feed...