• Головна
  • У Полтаві рятуватимуть життя передчасно народженим немовлятам
09:45, 4 квітня 2018 р.

У Полтаві рятуватимуть життя передчасно народженим немовлятам

Вчора дитяча міська лікарня отримала нове одладнання для передчасно народжених немовлят на загальну суму 172 тис гривень. Це дозволило повністю укомплектувати перинатальне відділення і збільшити можливості центру для прийому пацієнтів.

Допомога стала можливою завдяки національній програмі «Orange Days» мережі магазинів EVA, в рамках якої українці вже третій рік поспіль збирають кошти для закупівлі спеціалізованого обладнання для підтримки життя немовлят. Проект започаткований у 2015 році. За цей час – було проведено 7 акцій та закуплено обладнання на 630 000 грн. для перинатальних центрів та дитячих лікарень Львівської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Дніпропетровської, Полтавської та Запорізької областей.

«За статистикою кожного року кількість передчасно народжених дітей в Україні зростає на 10%. - зазначила керівник з комунікацій компанії EVA Гея Корж. - Це серйозний виклик для суспільства загалом і галузі охорони здоров’я зокрема. Ми щасливі від того, що разом з нашими партнерами та усіма українцями нам вдається реалізовувати такі проекти як «Orange Days». Тим самим - покращувати технічну оснащеність наших лікарень і рятувати життя немовлят»

Цього разу відділенню у місті передали 4 пульсоксиметра, що дозволять вимірюватирівень кисню в крові немовлят, тобто те, наскільки гемоглобін в крові є насиченим. Крім цього віддленн оснастили 6-ма шприцевими дозаторами, що використовуються для внутрішньовенного вливання, коли надзвичайно важлива висока точність дозування препаратів.

Нараз Полтавська дитяча лікарня є передовою на теренах Полтавської області в таких галузях як хірургічна корекція вроджених вад та патологій. Сюди привозять передчасно народжених дітей з пологових будинків усього регіону. Для прикладу, 25% малюків переводиться з відділень інтенсивної терапії та реанімації новонароджених. За більше ніж 40-річну історію у відділенні було проліковано близько 20 тисяч пацієнтів, з них передчасно народжених – близько 3 тисяч, в тому числі 73 пацієнти з вагою при народженні менше 1 кг. Найменший пацієнт важив 600 грамів.

За матеріалами компанії «EVA»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медичнеобладнання #передчаснонародженінемовлята #діти
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...