• Головна
  • "Акулами бізнесу" стають у Полтаві
17:00, 3 квітня 2018 р.

"Акулами бізнесу" стають у Полтаві

Сьогодні пообіді в місті знову розпочала роботу школа з основ підприємницької діяльності "Молодь обирає бізнес". Проект вже в девʼятий раз реалізовується обласним молодіжним центром Полтавської обласної ради. Його метою є залучення активної молоді до підприємницької діяльності. Рамки школи щороку розширюються, і нині до проведення освітнього заходу долучилося брендингове агенство "Еsfi", "Львівська кавярня" та освітній центр при Полтавській обласній бібліотеці "Вікно в Америку". Тож, з великими сподіванннями за навчальні місця сіла нова група майбутніх підприємців та бізнесменів.

Директорка обласного молодіжного центру Світлана Громцева говорить:

"Одним із напрямків роботи центру є неформальна освіта. Цьогоріч внесли певні зміни. Тепер учні не писатимуть "крутий" бізнес-план, як це було кілька років поспіль, а будуть візуалізувати свою ідею. Створювати власний бренд. Людям потрібно продемонструвати унікальність свого задуму. Тільки тоді і ваш бізнес буде успішним".

Навчати молодь будуть відомі спікери та успішні підприємці: власниця ESFI branding agency, директор Української Асоціації Візуальної Індустрії, експерт з брендингу, бізнес-тренер Наталія Латиш та власниця «Львівської кав’ярні» та «Смачної віранди», маркетинг консультант, експерт соціальних проектів підтримки малого та середнього бізнесу Катерина Бабич. Також у перший день навчання привітати можливих майбутніх бізнес-конкурентів прибули відомі маркетологи, бізнесмени та підприємці.

Всі учні в процесі навчання отримують практичні завдання. По закінченні навчального блоку вони демонструватимуть власні брендові ідеї, а в кінці отримають сертифікати.

Юлія Самозвон

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес-школа #підприємництво #неформальнаосвіта
Оголошення
live comments feed...