• Головна
  • Коли полтавці дочекаються «здорової їжі»?
09:15, 3 квітня 2018 р.

Коли полтавці дочекаються «здорової їжі»?

Теоретично, вже завтра полтавці мають забути про зіпсовану продукцію на полицях магазинів. Бо з 4 квітня вступають у силу нові правила контролю за якістю харчових продуктів. Їх перевірятимуть суворіше, як на етапі виробництва, так і в магазинах. За зіпсовану чи неякісну продукцію порушникам доведеться сплатити штраф у розмірі до 70 тис. гривень.
 Але не все так просто. Бо ж свою роль грає і авторитет виробника, і ставлення людей до промислових та домашніх товарів. Я поцікавилася у покупців одного з міських супермаркетів, кому вони довіряють більше зараз - атестованим державою виробникам чи селянам зі своїми товарами?
Довіряю лише домашнім продуктам, - говорить співрозмовниця Галина. - Більшість харчів привозимо від батьків або купляємо на ринку у відомих нам людей. Не думаю, що зі вступом у дію нових правил щось суттєво зміниться.
Я довіряю магазинним продуктам, але ретельно перевіряю кінцевий термін реалізації, - говорить Оксана, - хоча це також не гарантує, що продукт буде якісним. Але можна отруїтися як харчами з супермаркету, так і з ринку.

Юлія Самозвон

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#якістьхарчовихпродуктів #перевірки #харчі
Оголошення
live comments feed...