• Головна
  • Лише на 70% полтавські діти з обмеженими можливостями забезпечені засобами реабілітації.
17:15, 2 квітня 2018 р.

Лише на 70% полтавські діти з обмеженими можливостями забезпечені засобами реабілітації.

Ціна питання - шість мільйонів гривень. Саме стільки обласному бюджету обійдеться повне забезпечення людей з особливими потребами реабілітаційними засобами. Про це на щотижневій апаратній нараді розповіла директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко. З її слів, наразі на Полтавщині зареєстровано 82тис. людей з обмеженими можливостями. З них 4 тис - діти до 18 років. Вони забезпечені необхідним лише на 70%.

Наразі впроваджено кілька альтернативних способів вирішення цієї проблеми - компенсація коштів за придбання засобу реабілітації або надання його для тимчасового використання. Голова облдержадміністрації Валерій Головко також додав: «Якщо говорити про стан забезпечення технічними засобами, то він достатньо високий. Але, не той, що задовольнив би мене. Домовилися, що керівник Департаменту соцзахисту за два тижні відпрацює можливості різних бюджетів на реалізацію програми у 100% забезпеченності людей з інвалідністю технічними засобами»

Також на апаратній нараді порушили проблему придбання відповідного транспорту для перевезення осіб з обмеженими можливостями Полтавщиною.

Читайте також про збір коштів на реабілітаціюдітей з вадами слуху

#засобиреабілітації #особизобмеженимиможливостями

Коментарі

Оголошення
live comments feed...