• Головна
  • На Полтавщині запрацює мережа тренінгових центрів для медиків. Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад
17:05, 2 квітня 2018 р.

На Полтавщині запрацює мережа тренінгових центрів для медиків. Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Полтавських медиків навчатимуть лікуванню серцево-судинних захворювань за новими методиками. Про це сьогодні повідомив Департамент охорони здоровʼя Полтавської ОДА. Навчання проводитиметься в рамках субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області», який реалізується за підтримки Світового банку. Для навчання медиків створять нові тренінгові центри.

Зараз триває пошук тренерів-консультантів - кардіолога та чотирьох сімейних лікарів.За умовами Світового банку, на кожну посаду має претендувати не менше трьох кандидатів. Також у Департаменті додали, що на вакантну посаду кардіолога вже отримали три заявки, а от сімейних лікарів поки-що не вистачає.

Консультант із закупівель Анатолій Митринюк говорить, що конкурс готові продовжити. Для участі у конкурсному відборі кандидати повинні мати вищу освіту, працювати за фахом не менше пяти років, володіти навичками проведення публічних закупівель, вміти працювати з симуляторами, муляжами та іншими мультимедійними засобами навчання. Зацікавлених просять надсилати свої резюме на електронну адресу [email protected]; [email protected], [email protected];

За інформацією прес-служби Департаменту охорони здоровʼя Полтавської ОДА

Полтавці збирали кошти для малечі з вадами слуху

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тренінговіцентри #медики #Полтавщина
Оголошення
live comments feed...