• Головна
  • Полтавську молодь мотивували краще навчатися страшною помстою
14:20, 2 квітня 2018 р.

Полтавську молодь мотивували краще навчатися страшною помстою

Полтавську молодь мотивували краще навчатися страшною помстою, фото-1

Щорічно з нагоди дня народження відомого літератора Миколи Гоголя кращі студенти і учні міста отримують премії за свої творчі роботи. Тож, сьогодні нагородження найталановитішої юні міста традиційною літературною міською премією ім. М. Гоголя відбулося в Полтавському академічному музично-драматичному театрі. Цього року конкурс святкує вже свою 209-ту річницю від дня започаткування.

За звичаєм, премії вручає мер міста, тож він також долучився до цієї непересічної події. «День народження відомого драматурга ніколи не проходить осторонь полтавців, - зазначив О.Мамай. - Кожного героя творів Гоголя можна занайти серед нас. Цьогоріч лауреатами премії стали сімнадцять учасників. А загалом на огляд журі молоді літератори представили 50 робіт у трьох вікових категоріях».

До речі, кожного року кількість конкурсантів збільшується. Нагадаю, що загальний призовий фонд премії складає близько 20 тис.грн. Здобувачі премії першого ступеня отримують 1500грн, другої - 1200грн, третьої-1000грн і четвертої - 800грн незалежно від вікової категорії. Також цього року двоє учасників отримали заохочувальні премії у розмірі 650 грн.

Творчість великого літератора дозволяє по іншому розкрити дійсність, і сьогодні події, які він описує у свої творах, можна співставити з сучасними подіями у державі. Це і спробували зробити читці літературного конкурсу. До речі, премії імені Гоголя започатковані лише у двох містах світу - Полтаві і Римі. Втім, як би не ставилися до письменника італійці, у своїх листах він неодноразово наголошував, що саме наше місто є для нього найближчим за духом.

В неповторній манері подачі комічного і трагічного весь пафос Миколи Гоголя. Яскравий приклад цього - один з його літературних шедеврів - повість «Страшна помста», яку цього дня переглянула міська молодь після процедури нагородження. Залишається лише додати, що артисти продемонстрували талановиту гру, мінімально відійшовши від оригінальної постановки. Вражали документальним відтворенням традицій та побуту козаків, новими декораціями, автентичними костюмами. Короткий фотозвіт з заходу спеціально для наших читачів.

Полтавську молодь мотивували краще навчатися страшною помстою, фото-2
Полтавську молодь мотивували краще навчатися страшною помстою, фото-3
Полтавську молодь мотивували краще навчатися страшною помстою, фото-4
Полтавську молодь мотивували краще навчатися страшною помстою, фото-5
Полтавську молодь мотивували краще навчатися страшною помстою, фото-6
#літературнапремія #МиколаГоголь #літератори

Коментарі

Оголошення
live comments feed...