• "Полтава" вирвала перемогу на останній хвилині
07:50, 2 квітня 2018 р.

"Полтава" вирвала перемогу на останній хвилині

Завдяки голу Ковпака на 95-й хвилині ФК "Полтава" перемогла "Нафтовик" з рахунком 2:1.

У матчі чергового туру першої ліги ФК "Полтава" у якості гостя грала на рідному полі у Копилах із охтирським "Нафтовиком-Укрнафтою".

Відкрили рахунок полтавці - на 5 хвилині Савін реалізував штрафний. Проте на 33 хвилині "нафтовики" зусиллями Суханова рахунок зрівняли. Решту часу перевагою володіли футболісти із Полтави. Двічі після ударів полтавських гравців м'яч влучав у каркас воріт. А переможний гол вдалося забити лише на 95 хвилині, коли точний удар вийшов у Ковпака - 2:1.

Завдяки цій перемозі "Полтава" зберігає за собою другу сходинку турнірної таблиці.

У наступному турі полтавська команда вже у якості господарів прийме "Суми".