• Головна
  • «Пані Полтавщина 2018» стала працівниця відділення звʼязку (оновлене з відео)
18:41, 1 квітня 2018 р.

«Пані Полтавщина 2018» стала працівниця відділення звʼязку (оновлене з відео)

 «Пані Полтавщина 2018» стала працівниця відділення звʼязку (оновлене з відео), фото-1

Вчора в полтавському академічному театрі ляльок відбулися відразу дві неперересічні для полтавського жіноцтва події - 10-тий ювілейний конкурс «Пані Полтавщина 2018» та 4-тий обласний конкурс «Літня пані-2018». Учасницями дійства стали девʼять учасниць, які мали постати в образі відомих жінок рідного краю та продемонструвати костюм з підручних матеріалів.

Нагадаю, що до початку відкритих змагань на сцені за панянок можна було голосувати в нас на сайті. Найбільше прихильниць зібрала Галина Буколова у неї 192 голоси. На другому опинилася Вікторія Буколова, яка відстала всього на два голоси. Третю сходинку за голосуванням посіла Дарія Кочергіна, з активом у 178 набраних голосів.

Залишається лише додати, що переможниці полтавських конкурсів виборювали на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах призові місця, серед них Ольга Агєєва, Олена Клепко. У 2007 році полтавка Тетяна Ткаченко представляла Україну на Всесвітньому форумі в США, де здобула перемогу в чотирьох номінаціях і титул «Я можу». Таранцева Юлія виборола титул Віце-міс Всесвітнього модельного конкурсу «Міс світу 2012»(Албанія)

 «Пані Полтавщина 2018» стала працівниця відділення звʼязку (оновлене з відео), фото-2

Цьогоріч жінки змагалися у трьох номінаціях: «Видатні жінки Полтави», «Візитівка» та «Фантазійний костюм».

Зазначу, що ще на початку свого започаткування конкурс ставив за мету  допомогти жінкам різного віку самореалізуватися у сучасному суспільстві, досягти успіхів у професійному та особистому житті, здійснити своє життєве кредо. Так, Оксана Павлович (переможниця конкурсу «Пані Полтавщина 2011»)–стала головним редактором газети «Бізнес афіша», Оксана Хабло стала заступником директора десятої міської школи..

Почесний титул «Пані Полтавщина -2018» виборола начальник сектору з передплати та газетно-роздрібної торгівлі  ПАТ "Укрпошта" Світлана Пушкар. Другою Віце-міс стала пані зі сталевим характером Ірина Тимо, яка працює інженером. Бере участь у конкурсі вже впʼяте. Також вона вразила журі своїм знанням рідної мови, тому ще одним її титулом стало звання «Чарівна українська мова».Другою Віце-міс визнали Ірину Чернецьку, яка безпосередньо залучена до створення образу жінки-красуні, бо ж і працює парихмахером-стилістом. Найерудованішою панянкою журі одностайно назвало судмедексперта Вікторію Бокалову, яка майстерно перевтілилася у неймовірну Роксолану. Для глядачів так і залишилося загадкою, хто насправді була ця жінка - донька священника з Рогатина чи наречена самого гетьмана Скоропадського. Та й чи могла звичайна невільниця покорити володаря Османської держави?

 «Пані Полтавщина 2018» стала працівниця відділення звʼязку (оновлене з відео), фото-3

Звання Пані Елегантність присвоїли Дарʼї Кочергіній.

Не менш артистичними і креативними виявилися літні пані. Тут переможницями стали: Галина Буколова (Пані Неперевершеність),Наталія Дубовник (Пані Бездоганність) та Тамара Лукашенко (Пані Вишуканість).

Додатковою номінацією цьогоріч став приз глядацьких симпатій. Його отримали в молодшій категорії Вікторія Буколова, а в старшій - Наталія Дубовик.

Крім корон та стрічок переможниць учасниць нагородили спонсорськими подарунками.

Нагадаю, що захід в черговий раз організовували Полтавське обласне відділення Українського фонду культури та облдержадміністрація.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПаніПолтавщина #конкурси
Оголошення
live comments feed...