• Головна
  • У Полтаві знову роздають безкоштовні продукти - цього разу м'ясо і рибу
10:35, 1 квітня 2018 р.

У Полтаві знову роздають безкоштовні продукти - цього разу м'ясо і рибу

Зранку величезна черга вишикувалася біля міського будинку культури. Як повідомляє з місця наш кореспондент, у зв'язку із наступними виборами містянам знову роздають продпайки.

У Полтаві знову роздають безкоштовні продукти - цього разу м'ясо і рибу, фото-1

Зранку неділі величезні черги полтавців збираються біля двох вантажівок, що стоять перед входом до міського будинку культури. Як зауважують містяни літнього віку, що поспішають до місця роздачі, "знову дають пайок".

Із величезного рефрижератора "Man" чоловік у синьому комбінезоні подає вниз коробки із мороженими тушками бройлерів. Видає їх жінка у червоному фартусі із написом "Дім наш рідний, Полтава". Від коментарів утримується. Відправляє до "старшого". Старший - чоловік років п'ятидесяти у шкіряній куртці. Він стоїть біля іншої фури, з якої роздають рибу, судячи із запаху - оселедця. Дають по три рибини у руки.

- Благодійний фонд "Благородство України", - пояснює чоловік, який відмовляється назватися. - Роздаємо продукти, тому що розуміємо, що у зв'язку із складною соціально-економічною ситуацією не всі мешканці міста після зими можуть забезпечити себе необхідними продуктами. А у нашому фонді утворився надлишок м'яса бройлерів та оселедців. Ніякої агітації ми не проводимо.

У Полтаві знову роздають безкоштовні продукти - цього разу м'ясо і рибу, фото-2

Пенсіонери, які стоять у черзі, у своїй більшості відмовляються від коментарів. Лише одна бабуся, яка несе двох бройлерів у радянській авосьці, говорить, що буде голосувати "за нашого".

Представники благодійної організації, які проводять роздачу продуктів, прохають пенсіонерів не ставати у чергу по два рази. Однак, зважаючи на те, що на зустріч автору трапляються жіночки із цілими в'язками бройлерів та оселедців, це правило порушують і не раз.

Деякі пенсіонери, які припізніло прилаштовуються у кінці черги, цікавляться - чи не роздають ще й цукор. У черзі поговорюють, що через місяць нібито планують роздачу господарського мила та прального порошку. Хоча підтвердження цьому представники фонду не надають.

Нагадаємо, раніше у Полтаві за схожих обставин роздавали цукор, продуктові набори та ліки. Зокрема, у 2015 благодійний фонд "Наш дім Полтава" роздав полтавцям 64 тони цукру. А наступні вибори у місті відбудуться у 2020 році.

Кирило Матвєєв

#Полтава #роздача #продукти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...