• Головна
  • Губернатор Полтавщини потрапив в рейтинг впливу на виборчий процес
15:50, 5 жовтня 2012 р.

Губернатор Полтавщини потрапив в рейтинг впливу на виборчий процес

Олександр Удовіченко опинився на сьомому місці в переліку адміністративного впливу на виборчий процес.

1

Громадська мережа «ОПОРА» опублікувала рейтинг голів облдержадміністрацій за рівнем адміністративного впливу на виборчий процес. Метою цього рейтингу є привернення уваги широкої громадськості та представників державного апарату до проявів адміністративного впливу на виборчий процес.

Під адміністративним впливом громадські спостерігачі розуміють використання державними службовцями свого посадового статусу або службових повноважень, сприяння окремим політичним силам чи кандидатам, або навпаки, використання наявних важелів адміністративного впливу для створення штучних перепон політичним опонентам. На думку ОПОРИ, такі дії посадових осіб порушують принципи політичної неупередженості державного апарату.

До рейтингу потрапив і голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко, який розділив 7 місце (6 випадків впливу) зі своїм хмельницьким колегою Василем Явдухою.

Зокрема, громадські спостерігачі стверджують, що голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко залучає кандидатів від Партії регіонів та присутній у агітаційних матеріал цієї політичної сили. У соціальній рекламі, присвяченій державним та місцевим святам, разом із посадою Удовіченка, вказується його приналежність до Партії регіонів.

Лідерами рейтингу (14 випадків) є голови Донецької та Чернівецької облдержадміністрацій Андрій Шишацький та Михайло Папієв відповідно. По «нулях» у губернаторів Івано-Франківщини, Чернігівщини та Львівщини.

Оголошення
live comments feed...